„Sopranai“ persikels į filmą

„Sopranai“ persikels į filmą

Turbūt nėra žmogaus, kuris nežinotų kultinio televizijos serialo „Sopranai: mafijos kronika“ (angl. „The Sopranos“) ar bent jau nebūtų girdėjęs šio pavadinimo. Na, o jeigu esate žmogus, kuris mėgsta filmus ir televizijos serialus, tai dar ir puikiai žinote, jog tai vienas kokybiškiausių ir geriausių televizijos serialų per visą istoriją.

Istorija, vykusi televizijos seriale, pasibaigė, pagrindinis aktorius jau miręs, todėl gerbėjai nebesitikėjo išvysti ko nors susijusio su mėgstama serija. Iki šiol… nes pranešta, kad bus kuriama „Sopranų“ priešistorė filmo pavidalu. Tiesa, toji priešistorė nebus pasakojimas apie serialo veikėjus prieš pat jų pasirodymą televizijoje. Nusikelti teks į kur kas ankstesnius laikus – šeštąjį dešimtmetį, kuomet kilus didžiulėms riaušėms žiauriausiai susirėmė dvi piliečių grupės – afroamerikiečiai ir italai.

Patvirtintas filmo pavadinimas – „The Many Saints of Newark“, o jo prodiuseriu paskirtas David‘as Chase‘is (originalios serijos kūrėjas), kuris galės pasirinkti ir sau tinkamą režisierių. Ir nors filmo veiksmas nukels į šeštąjį dešimtmetį, jame vis vien turėtume išvysti keletą pagrindinių veikėjų vaikystėje. Tai gan sveikintinas žingsnis, nes įvairūs perdirbiniai ir kūriniai, nukeliantys ne taip toli nuo seriale vaizduojamų įvykių, lengvai sukeltų priešpriešą tarp gerbėjų, kurie myli žinomus veikėjus tokius, kokius matė „HBO“ televizijos kūrinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles