Nicole Kidman gali vaidinti amerikietiškame „Neliečiamųjų“ perdirbinyje

Nicole Kidman gali vaidinti amerikietiškame „Neliečiamųjų“ perdirbinyje

 

Vieno sėkmingiausių per paskutinius keletą metų prancūziško filmo „Neliečiamieji“ (pranc. „Intouchables“), kurį režisavo Olivier Nekache’o ir Eric’o Toledano duetas, amerikietiškojo perdirbinio kūrėjai tęsia aktorių atranką. Kaip praneša šaltiniai, dvi aktorės – australė Nicole Kidman ir šrilankiečių kilmės britė Amara Karan – veda derybas dėl vaidmenų šioje juostoje. Oskaro laureatė N. Kidman perimtų Anne Le Ny vaidmenį, o A. Karan atitinkamai vaidintų Audrey Fleurot įkūnytą veikėją.

Galima sakyti, kad advokatės vaidmeniui A. Karan ruošiasi vaidindama HBO televizijos seriale „Kartą naktį“ (angl. „The Night Of“). Kine ji debiutavo 2007 m. suvaidinusi Weso Andersono komiškoje nuotykių dramoje „Kelyje su „Dardžylingu“ (angl. „The Darjeeling Limited“). Vėliau daugiausia vaidino įvairiuose televizijos serialuose.

Jau žinoma, kad pagrindinius vaidmenis perdirbinyje atliks amerikiečiai Kevinas Hartas ir Bryanas Cranstonas – atitinkamai pirmasis perims Omaro Sy, antrasis – François Cluzet vaidmenį.

Prancūzijoje šis filmas sulaukė daugiau kaip 19 mln. žiūrovų, o visame pasaulyje iš viso uždirbo daugiau kaip 426 mln. JAV dolerių. Pasirodymas šiame filme O. Sy pelnė Cezario apdovanojimą geriausio aktoriaus kategorijoje.

„Neliečiamieji“ pasakoja apie neįgalaus, prie vežimėlio prikaustyto turtingo aristokrato Filipo ir jauno, ką tik iš kalėjimo paleisto Driso, kurį Filipas pasamdo kaip slaugą, tarpusavio ryšį. Amerikietiškos versijos, kurią režisuos Neilas Biurgeris, premjeros data kol kas nėra žinoma.

Tiesa, amerikiečiai nebus pirmieji, bandantys pateikti savąją šios istorijos versiją – pernai kino sales pasiekė indiškas perdirbinys „Oopiri“, kurį režisavo Vamsi Paidipally.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles