Po nelaimingo atsitikimo kasant sniegą aktorius Jeremy Renneris kritinės būklės atsidūrė ligoninėje

Po nelaimingo atsitikimo kasant sniegą aktorius Jeremy Renneris kritinės būklės atsidūrė ligoninėje

Sekmadienį kasdamas sniegą susižeidė amerikiečių aktorius Jeremy’is Renneris. Po nelaimingo atsitikimo aktoriaus būklė „kritinė, bet stabili“, praneša jo atstovė spaudai Samantha Mast.

„Šiuo metu galime patvirtinti, kad Jeremy’io būklė po sužeidimų, susijusių su oro sąlygomis, kuriuos jis patyrė šiandien anksčiau kasdamas sniegą, yra kritinė, bet stabili. Jo šeima yra kartu su juo ir jam teikiam puiki priežiūra“, atstovė spaudai pranešė KABC televizijos kanalui.

Vašū apygardos šerifo biuro teigimu, po incidento, nutikusio Reno mieste, Nevadoje, J. Renneris buvo nuskraidintas į vietos ligoninę. „2023 m. sausio 1 d. apie 9:00 ryte Vašū apygardos šerifo biuras sureagavo į pranešimą apie trauminį sužeidimą Mt. Rose greitkelyje, Reno mieste, Nevadoje“, nurodoma šerifo biuro pranešime.

Pareigūnai ištyrė, kas nutiko. „Ponas Renneris vienintelis pateko į šį incidentą“, nurodoma pranešime.

51-erių metų J. Renneris dukart nominuotas Oskarui už vaidmenis filmuose „Išminuotojų būrys“ (angl. „The Hurt Locker“, 2008 m.) ir „Miestas“ (angl. „The Town“, 2010 m.). „Marvel“ visatos „Keršytojų“ (angl. „The Avangers“, 2012 m.) filme vaidino vieną svarbesnių superherojų – Sakalo Akį, kuriam 2021 m. buvo skirtas atskiras serialas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles