Alexandra Daddario taps pagrindine gelbėtoja kultinio serialo perdirbinyje

Alexandra Daddario taps pagrindine gelbėtoja kultinio serialo perdirbinyje

Kino studija „Paramount“ praneša, kad rado pagrindinę aktorę pagal televizijos serialą kuriamam filmui „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“). Alexandra Daddario vaidins gelbėtoją Summer, kuri yra kito gelbėtojo, kurį vaidins Zacas Efronas, mylimoji. A. Daddario iki šiol vaidino Televizijos tinklo „HBO“ seriale „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) ir fantastiniame filme „Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“ („Percy Jackson And The Olympians: The Lightning Thief“). Būsimame filme taip pat vaidins Dwayne‘as Johnsonas, su kuriuo A. Daddario visai neseniai kartu filmavosi ir veiksmo filme „San Andreas“.

Prieš tai buvo skelbta, kad A. Daddario pateko į trumpąjį kandidačių pagrindiniam filmo apie gelbėtojus vaidmeniui sąrašą. Jos varžovės buvo Ashley Benson („Gražiosios melagės“/ „Pretty Little Liars“, „Elvis ir Niksonas“ / „Elvis & Nixon“), Nina Dobrev („Vampyro dienoraščiai“ / „Vampire Diaries“), Alexandra Shipp („Iksmenai: apokalipsė“ / „X-Men Apocalypse“), Shelley Henning („Jaunasis vilkas“ / „Teen Wolf“), Bianca Santos („Mano stora amžinai bjauri draugė“ / „The Duff“) ir Denyse Tontz („Didžioji sėkmė“ / „Big Time Rush“).

Apie būsimą A. Daddario vaidmenį D. Johnsonas paskelbė savo Instagram profilio įraše. Televizijos seriale Summer vaidino Nicole Eggert, o D. Johnsonas dar visus paerzino, atskleisdamas, kad netrukus bus paskelbta aktorių atranka SiDžei (CJ), kurią seriale vaidino Pamela Anderson, vaidmeniui. Visai tikėtina, kad kuri nors iš atrankoje jau dalyvavusių aktorių bandys savo laimę ir čia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles