Filmo „Medžiotojas ir Sniego karalienė“ anonsas žada įspūdingus specialiuosius efektus ir kovas

„Medžiotojas ir Sniego karalienė “ („The Huntsman: Winter War“) yra šalutinis 2012 m. pasirodžiusio filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“), visame pasaulyje uždirbusio beveik 400 mln. JAV dolerių, projektas. Naujojo filmo režisūra buvo patikėta prancūzui Cedrickui Nicolas – Troyanui, juostoje žiūrovai turės progos išvysti tokius aktorius kaip Chrisą Hemsworthą (Medžiotojas), Oskaro laureatę Charlizę Theron (blogoji karalienė Ravena), Emily Blunt (Sniego karalienė Frėja) ir Jessicą Chastain (karė Sara).

Filmas, ar bent jau jo anonsas, žada įspūdingus nuotykius pasakų šalyje. Dar daugelį metų prieš tai, kai Snieguolė nugalėjo Karalienę Raveną, jos seseriai Frėjai teko išgyventi skaudžią išdavystę, dėl kurios ji buvo priversta bėgti iš karalystės. Turėdama galią akimirksniu į ledą paversti savo priešus, jaunoji Sniego karalienė praleido dešimtmečius nuo pasaulio atskirtuose ledo rūmuose, telkdama mirtingų medžiotojų legionus. Bet jiems vadovaujantys Erikas ir Sara meta iššūkį Sniego karalienės devizui: užgrūdinti savo širdį nuo meilės. Sužinojusi apie sesers mirtį, Frėja prikelia ją iš numirusiųjų. Suvienijusios jėgas abidvi seserys grasina Pasakų karalystei… nebent keli medžiotojai nusižengs taisyklėms ir stos prieš karalienę, kuri juos suvienijo.

Iš pasirodžiusio anonso galima spręsti, kad laukia įspūdingas ir dinamiškas reginys. Filme netrūks kovos scenų su kvapą gniaužiančiais ir gamtos dėsniams prieštaraujančiais personažų šuoliais. Be kita ko, panašu, kad galima tikėtis ir pakankamai, atsižvelgiant į žanrą, intymių scenų. O Blogosios karalienės mėtomi žvilgsniai, panašu, neapsieis ir ne be nekaltos potekstės.

Anonsas patraukia kokybiškais specialiaisiais efektais ir filmo vizualika. Panašu, kad ir toliau bandoma laužyti įstrigusius standartus, apie tai, kad blogis būtinai turi būti bjaurus. Anaiptol – tiek abidvi galingosios karalienės, tiek jų aplinka vizualiai atrodo itin patraukliai. Dominuoja melsva, balta, aukso spalvos, vaizdas atrodo nepaprastai kokybiškas ir švariai.

Dėl pasirinkto kolorito ir žanro, filmo „Medžiotojas ir Sniego karalienė“ anonsas iš karto sukelia asociacijas su tokiais filmais kaip „Narnijos kronikos: liūtas, burtininkė ir drabužių spinta“ (angl. „The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe“, 2005 m.) ir „Auksinis kompasas“ (angl. „The Golden Compass“, 2007 m.). Nors šie filmai žadėjo priblokšti žiūrovus, planuoto didelio pasisekimo nesulaukė. Tačiau, kas žino, galbūt „Medžiotojui ir Sniego karalienei“ pasiseks geriau – juolab, kad tai yra į kiek vyresnę auditoriją orientuota juosta. Tai paaiškės kitais metais – filmas kino teatrus pasieks balandžio 22 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles