Roschdy Zemas ruošia braziliško filmo perdirbinį

Roschdy Zemas ruošia braziliško filmo perdirbinį

Prancūzų režisieriaus Roschdy Zemo filmografija netrukus pasipildys dar vienu ilgametražiu filmu. R. Zemas, sukūręs tokias juostas kaip „Nelaimėlis“ (pranc. „Mauvaise foi“, 2006 m.), „Omaras mane nužudė“ („Omar m‘a tuer, 2011 m.), „Kultūristas“ (pranc. „Bodybuilder“, 2014 m.) ir „Šokoladas“ (pranc. „Chocolat“, 2016 m.), šiuo metu ruošia brazilo Beto Branto režisuoto draminio trilerio „Įsibrovėlis“ (port. „O Invasor, 2001 m.), prancūzišką versiją, kuri vadinsis „Persona non grata“. Šią informaciją patvirtino Angulemo frankofoniško kino festivalis.

„Prieš keletą mėnesių baigiau rašyti scenarijų – prie jo prisidėjo ir mano partneris Olivier Gorce‘as. Tai braziliško filmo „O Invasor“ adaptacija. Pavadinimas reiškia „įsibrovėlį“. […] Tikuosi, kad galėsime pradėti filmavimą 2018 m. pradžioje“, kalbėjo R. Zemas.

„Filmo tema pakankamai paprasta – du visiškai eiliniai vyrai, kurie nėra nei banditai, nei vagys, ketina padaryti nusikaltimą. Filmas pasakos apie to nusikaltimo pasekmes, tačiau visų pirma – apie jų tarpusavio santykius, kiekvieno jų intymius ryšius su savo žmona, bei jų profesinius santykius. Tai pasekmės, kurių atoveiksmis jus aplenks“, apie būsimo filmo siužetą pasakojo režisierius.

Ankstesnis šio režisieriaus darbas – biografinė juosta „Šokoladas“, pasakojanti apie pirmąjį juodaodį klouną, buvo sėkmingiausias R. Zemo kūrinys, kurį pamatė beveik 2 milijonai žiūrovų. Tačiau R. Zemas ne tik pats kuria filmus, bet ir filmuojasi kaip aktorius – praeitą savaitgalį Prancūzijos kino teatruose startavo komiška drama „Sėkmės kaina“ (pranc. „Le prix de succès“, 2017 m.).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles