Po sėkmingos „Betmeno“ premjeros „HBO Max“ užsakė serialą apie Pingviną

Po sėkmingos „Betmeno“ premjeros „HBO Max“ užsakė serialą apie Pingviną

Praėjusį savaitgalį beveik visame pasaulyje startavęs „Betmenas“ (angl. The Batman) pranoko finansinius lūkesčius, jau dabar visame pasaulyje surinkęs per 301 mln. dolerių. Toks scenarijus turbūt buvo planuotas, nes platforma „HBO Max“ iškart ėmėsi veiksmų ir užsakė riboto kiekio serialą apie vieną iš filmo blogiečių – Pingviną, praneša „Deadline“.

Gretutinis projektas turėtų papildyti „Betmeno“ istoriją ir šiek tiek labiau atskleisti klasikinį, bet tuo pačiu ir naujai perkurtą Pingvino veikėją, kurį filme taip meistriškai įkūnijo aktorius Colinas Farrellas. Kad šis projektas tikrai bus, patvirtina ir „Betmeno“ režisierius Mattas Reevesas. Tiesa, anksčiau buvo planas Pingvino istoriją perteikti prieš „Betmeno“ įvykius ir pasakoti korumpuotų policijos pareigūnų istoriją. Tačiau dabar nuspręsta šio plano atsisakyti ir verčiau tęsti jau matytą istoriją, labiau plečiant jau kine matytą pasakojimą.

„Colinas, kaip Pingvinas, tiesiog sprogo ekrane, todėl labai džiugu, kad bus galima labiau išnagrinėti vidinį pasakojimą ir šio veikėjo gyvenimą „HBO Max“ rėmuose. Mudu su Dylanu [Clarku] džiaugiamės, kad galėsime dirbti su Lauren [LeFranc] ir vystyti Ozo istoriją, kai jis mėgins perimti valdžią Gotame“, – teigė Mattas Reevesas.

Mattas Reevesas su Dylanu Clarku taps mini-serialo prodiuseriai, o Lauren Franc bus atsakinga už serialo kūrimą. Kol kas dar neaišku, kada „Pingvinas“ pasieks „HBO Max“, bet tikėtina, kad tai įvyks 2023 metais.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles