Pasak „Marvel“ prezidento Kevino Feige’o, būsimi serialai glaudžiai siesis su ateities filmais

Pasak „Marvel“ prezidento Kevino Feige’o, būsimi serialai glaudžiai siesis su ateities filmais

Jau kitą savaitę startuos „Disney+“ platforma, į kurią studija sudės visas vertingiausias savo filmų serijas. Visi „Marvel“ filmai bus prieinami, taip pat ir galybė planuojamų serialų, kurie vyks šioje komiksų visatoje. Fanams gerai pažįstami superherojai kaip Lokis, Žiemos karys, Vanda / Raudonoji ragana yra tik keli veikėjai, kurie gavo savo serialus. Nors iš pradžių šios papildomos istorijos atrodė kaip puikus priedas serijos fanams dar kartą leistis į nuotykį su jų mėgstamais veikėjais, „Marvel“ prezidentas Kevinas Feige’as prasitarė, kad šie serialai yra kur kas svarbesni.

Kalbėdamas apie 2021-ais metais pasirodysiantį „Doctor Strange and the Multiverse of Madness“ (liet. „Daktaras Streindžas ir beprotybės daugialypiškumas“), K. Feige’as komentavo, kad būsimojo Lokio serialo, taip pat išleidžiamo 2021-ais metais, įvykiai glaudžiai siesis su Daktaro Streindžo tęsiniu. Taip pat jau žinoma, kad šiame filme prisijungs ir kita superherojė Vanda, o jos serialas „WandaVision“ irgi bus prijungtas prie tęsinio siužeto. „Marvel“ prezidentas neužsiminė, kiek svarbios tos papildomos istorijos bus norint suprasti, kas vyksta filmuose, tačiau šiuo metu „Marvel“ superherojų serialai reklamuojami kaip labai naudinga peržiūra prieš filmus.

Ankstesni „Marvel“ serialai „Agentūra S. K. Y. D. A. S.“ (angl. „Agents of S. H. I. E. L. D.“) bei „Agentė Karter“ (angl. „Agent Carter“) taip pat egzistavo toje pačioje komiksų visatoje, tačiau jų istorijos vyko visiškai atskirai nuo filmų ir tarpusavyje nesisiejo. Dabar situacija gali būti kitokia ir pagal dabartinius „Marvel“ prezidento komentarus, norint sudėti pilną „Marvel“ siužetinę dėlionę teks stebėti ne tik filmus, bet ir serialus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles