„Marvel“ filmų žvaigždė atsakė į Zacko Snyderio kritiką

„Marvel“ filmų žvaigždė atsakė į Zacko Snyderio kritiką

Nors nesutarimai tarp „Marvel“ ir „DC Comics“ filmų kūrėjų nėra pastebimi taip ryškiai kaip konfliktai tarp šių filmų gerbėjų, kartais jų išvengti yra neįmanoma. Šįkart apsižodžiavimas vyko tarp Zacko Snyderio ir Sebastiano Stano.

Z. Snyderis, kol kas vienintelio „DC Comics“ filmo „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir kitų metų pradžioje pasirodysiančio „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) režisierius, neseniai sukritikavo „Marvel“ filmų toną. Reaguodamas į tai, jog Stevenas Spielbergas teigė jau matantis superherojų filmų burbulo sprogimą, režisierius pareiškė, kad Betmenas ir Supermenas tokių filmų perteklių išgyvens, tuo tarpu tokie herojai kaip „Marvel“ kuriamas Skruzdėliukas (angl. Ant-Man), skirti paprastam žiūrovų norų patenkinimui, yra paviršutiniški ir greitai išnyks.

„Marvel“ frontą apgynė Žiemos karį (angl. The Winter Soldier) įkūnijantis S. Stanas. Duodamas interviu „Collider“ jis atsakė, kad, priešingai nei Christopherio Nolano filmus apie Betmeną norintis atkartoti Z. Snyderis, „Marvel“ su režisieriais Anthony ir Joe Russo priešaky bando daryti kažką originalaus. Pasak aktoriaus, „Marvel“ turi savo stilių ir nesiruošia eikvoti energijos konfliktuodami su kol kas abejotinais sugebėjimais pasižyminčiais „DC Comics“.

S. Staną Žiemos kario vaidmenyje artimiausiu metu bus galima pamatyti naujausiame „Marvel“ filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), pasirodysiančiame 2016 metų gegužės 6 dieną. Tuo tarpu „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ kino teatruose pasirodys kitų metų kovo 23-iąją.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. AntMan / 2015 rugsėjo 30

    Konkurencija, bet abi grupes eina teisingu keliu ir savo stiliumi.O Spealbergo nuomone dar nera faktas,juolab, kad siuo metu nieko neisvydome be Linkoln, toliau matome prodiusavima,filmu finansavima.Taigi triju pusiu sveika kritika, o plius apie kazka turi rasyti zurnalistai.Gal net tai lengva propoganda:))