Florence Pugh kalbinama jungtis prie „Kopa 2“

Florence Pugh kalbinama jungtis prie „Kopa 2“

Pastaruoju metu aktorė Florence Pugh yra tikrai labai užimta. Vienu metu ji sugeba žongliruoti ne tik nepriklausomu kinu, bet ir didžiųjų studijų projektais. Studijos „Marvel“ filme „Juodoji našlė“ (angl. Black Widow) ir vėliau seriale „Hawkeye“ atlikusi Jelenos vaidmenį, ji taip pat vaidino „Saulės kulte“ (angl. Midsommar), „Mažosios moterys“ (angl. Little Women) ir dar aibėje kitų projektų. Na, o dabar aktorei buvo pasiūlytas vaidmuo ir Deniso WVilleneuve „Kopos“ (angl. Dune) tęsinyje.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, F. Pugh buvo pasiūlytas princesės Irulan vaidmuo, kuri yra imperatoriaus Šadamo IV dukra. Prieš pradedant džiūgauti, turbūt, reiktų sulaukti galutinio aktorės sprendimo, nes ji su vaidmeniu sutiks tik perskaičiusi scenarijų. Tačiau, kadangi scenarijų ir vėl rašys pats juostos režisierius su Oskaru nominuotu Jonu Spaihtsu, mažai tikėtina, kad F. Pugh vaidmuo nepatiks. Be to dar yra kita problemėlė. Aktorei taip pat siūloma suvaidinti pačią Madoną biografinėje juostoje apie pop muzikos karalienę. Taigi, yra tikimybė, kad filmavimai vyktų vienu metu ir Florence turėtų rinktis vieną iš dviejų.

Bet, jei jau taip nutiks, kad aktorė sutiks vaidinti „Kopoje 2“, tai bus dar vienas bendras Florence ir Timothee Chalamet darbas. Anksčiau jie buvo susitikę būtent filmuojant „Mažąsias moteris“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles