G. R. R. Martinas užsimena apie dvi „Sostų karų“ knygas 2018-aisiais

G. R. R. Martinas užsimena apie dvi „Sostų karų“ knygas 2018-aisiais

Septintasis „Sostų karų“ sezonas ir toliau išlaiko pačius aukščiausius žiūrimumo reitingus. Ir kol HBO kanalas džiaugiasi atėjusiu aukso amžiumi, G. R. R. Martinas pagaliau praskleidė paslapties šydą ir dėl pačių knygų, kurių yra laukiama jau nuo 2011-ųjų metų. Autorius teigia, kad labai realu, jog šeštoji serijos knyga pasirodys jau ateinančiais metais.

„Aš vis dar rašau ir tai dar tikrai užtruks mėnesius. Žinote, kaip būna – turiu ir gerų, ir blogų dienų, tačiau šiuo metu galiu atskleisti tik tai“, – savo asmeniniame bloge atskleidė G. R. R. Martinas. „Aš manau, kad naujausią knygą apie Westerosą Jūs jau galėsite pradėti skaityti 2018-aisiais, ir, kas žino, galbūt netgi ne vieną. Svajoti juk visuomet galima“.

Teigiama, kad jeigu viena knyga gali būti jau daugumos laukiama „The Winds of Winter“, tai kita greičiausiai nebus finalinė serijos dalis. Pasak šaltinių, G. R. R. Martinas jau kurį laiką yra pasinėręs į dviejų dalių Westeroso Targaryenų karalių knygas „Fire and Blood“, o pirmoji dalis ir turėtų pasirodyti 2018-ų pabaigoje arba 2019-ų pradžioje.

Ir visgi, neatskleidžiami šaltiniai teigia, kad dar prieš pradedant filmuoti septintą sezoną knygų autorius dar net nebuvo pradėjęs rašyti šeštosios „The Winds of Winter“ dalies. Žinoma, pats G. R. R. Martinas šį gandą pavadino ‘apgailėtinu melu’, tačiau ištikimiausi serijos gerbėjai jau dabar teigia pastebintys išlendančius scenarijaus brokus, kurių autorius tikrai būtų išvengęs kruopščiai ir detaliai apmąstytuose knygų puslapiuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles