„Grėsmingas 2“ sugrįžta su kraupiu pirmuoju anonsu

Kino studija „Focus Features“ paviešino pirmąjį ilgai laukto siaubo filmo „Grėsmingas“ (angl. „Sinister“) tęsinio anonsą. Ir, kaip reikia tikėtis, filme bus matoma nemažai Bughuulo. Tamsybių padaras šįkart apsės jau kitą šeimą, tačiau kraupumo juostoje tikrai netruks.

Dauguma siaubo filmų gerbėjų tiesiog cypė iš pasitenkinimo, kai 2012-ųjų spalį pasirodė pirmasis filmas. Šįkart filmo kūrybą  vairuojantis Ciaranas Foy‘us pratęsia istoriją ir anonse galime išvysti, kad atmosfera išlaikoma tokia pat kraupi ir siaubą varanti, kaip ir pirmajame filme.

Ką dar galima išvysti juostoje, tai kad istorijos naujokas Jamesas Ransone‘as pratęsia Ethano Hawke‘o pradėtus darbus. Nesakysime ką tiksliai, kad per daug neišpasakotume tiems, kurie dar kažkokiu būdu sugebėjo nematyti pirmojo filmo. Taigi, vėl bus Bughuulas, tačiau darosi kiek neramu, kad jo bus per daug. Pirmoji dalis ir buvo ypatinga tuo, gąsdino tuo, kad niekada negalėjai žinoti, kada pasirodys siaubą keliantis padaras. Nors jo ekrane ir nebuvo matyti, visuomet buvo galima justi jo būvimą šalia. Čia jau pirmajame anonse jo matome gana daug, tad kyla įvairios mintys.

„Grėsmingas 2“ pasakos tolesnius įvykius, kurie vyko po pirmojo filmo. Savo vaikus sauganti motina kartu su devynmečiais dvyniais persikelia į nuošalyje, kažkur užmiestyje esantį namą gyventi ramų gyvenimą. Tik ji nežino, kad namas pažymėtas mirties ženklų ir jų jau tyko piktoji dvasia Bughuulas, skleidžianti siaubą ir mirtį.

Kart su Jamesu Ransone‘u filme vaidins Shannyn Sossamon, Robertas ir Dartanianas Sloanai.

Filmas kino teatrus pasieks rugpjūčio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mantas / 2015 balandžio 10

    Tūnąs tamsoje 2?? Galbūt norėjot parašyti Grėsmingas 2?

  2. Greta / 2015 balandžio 10

    Tūnas tamsoje II dalis jau senai yra c`mon … Grėsmingas čia.

  3. Vainius Eiva / 2015 balandžio 10

    Teisingai. Labai atsiprašau visų už klaidą Ir dėkoju už pastabas.