Dar viena naujosios DC vadovybės auka – „Juodasis Adamas“

Dar viena naujosios DC vadovybės auka – „Juodasis Adamas“

Jau niekas nebesistebi, kad naujieji DC studijos vadovai Jamesas Gunnas ir Peteris Safranas veikia kaip DC superherojų giltinės ir linčiuoja vieną personažą po kito. Taigi, nenuostabu, kad atėjo ir naujausio jų personažo, Juodojo Adamo, eilė. Hierarchija šioje visatoje tikrai pasikeitė, bet tikrai ne taip, kaip greičiausiai tikėjosi ir pats Dwayne‘as Johnsonas, mat paaiškėjo, jog bent kuriam laikui „Juodojo Adamo“ (angl. Black Adam) tęsinys nebus kuriamas.

Kaip pranešė pats aktorius, jis susisiekė su Jamesu Gunnu ir gavo žinias, kad bent jau naujosios DC visatos pirmojoje dalyje „Juodojo Adamo“ tęsinio neišvysime. „Susisiekėme su Jamesu Gunnu ir Juodasis Adamas nebus jų naujai kuriamos istorijos pirmojoje dalyje. Tiesa, DC ir „Seven Bucks“ (aut. – „Seven Bucks“ yra paties Dwayne‘o Johnsono įkurta prodiuserinė kompanija) nutarė ir toliau ieškoti būdų, kaip kuo geriau būtų galima išnaudoti Juodąjį Adamą būsimuose DC projektuose“. Tai iš esmės pirmasis superherojus, kuris savotiškai nėra visiškai ištrinamas iš DC visatos, nepaisant to, kad būtent pirmasis filmas studijai atnešė apie 100 mln. dolerių nuostolių.

Prie aktoriaus prisidėjo ir pats Jamesas Gunnas, savo Twitter paskyroje parašęs: „ Myliu „Rocką“ ir nuolat laukiu, ką jis ir „Seven Bucks“ sukurs toliau. Nekantrauju ir vėl bendradarbiauti“. Kol kas šios žinios reiškia tik tiek, kiek ir pasakė pats aktorius, bet šansas, jog taip išgirtas, bet visiškai nuostolingas veikėjas dar turi labai mažą galimybę sugrįžti. Aišku, tai gali trukti ne vienerius metus, o gal net ir visą dešimtmetį.

Bendram kontekstui, praktiškai visa iki šiol kurta DC visata yra subyrėjusi ir iš jos teliko vos keli filmai, nors ir po jų veikėjų greičiausiai nebeliks. Štai dar visai neseniai į visatą sugrąžintas Henry‘io Cavillo Supermenas buvo atšauktas galutinai, atšauktas ir trečiosios „Nuostabiosios moters“ (angl. Wonder Woman) tęsinys, jau beveik aišku, jog antrasis „Akvamenas“ (angl. Aquaman) bus paskutinis šio veikėjo pasirodymas, o „Blyksnis“ (angl. Flash) taip pat nebus pratęstas, bet tai jau susiję su ankstesniais Ezros Millerio skandalais. Taigi… Mažiausiai aiškumo kol kas yra dėl „Shazam!“ personažo, mat apie jį, bent jau kol kas, dar nieko nėra šnekama. Žiūrint bendrai, jis turi mažiausiai sąsajų su visa visata, todėl yra nedidelė galimybė, jog šis personažas gali keliauti toliau, nors gali būti, kad naujųjų DC vadovų dalgiai jau yra galandami ir šiam veikėjui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles