Antrajame „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ anonse pasirodo ir Žmogus-voras

Studija „Marvel, besiruošianti savo naujojo filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) premjerai, pristatė dar vieną kvapą gniaužantį ir daug žadantį anonsą, kuriame galiausiai pasirodo daugiausiai tarp internautų diskusijų sukėlęs personažas – Žmogus-voras.

Antrasis anonsas demonstruoja studijos „Marvel“ pasiryžimą pateikti žymiai niūresnį ir pilkesnį vaizdą, o kartu ir norą pritraukti žiūrovus prie tikroviškai atrodančios situacijos, kuri gali sunaikinti visą žmoniją. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar matome, kas yra visos šios nesmagios situacijos kaltininkais – Tonio ir Styvo asmeninis nesusitarimas, kuris priveda prie pilietinio karo tarp herojų.

Be to, svarbiausiu naujojo anonso akcentu tampa net ne pati situacija, o veikėjai ir jų mikro-dvikovos. Pristatomi galingi susidūrimai tarp Geležinio žmogaus ir Kapitono Amerikos, Vizijos ir Raudonosios raganos, Žiemos kario ir Juodosios panteros… O viską užbaigia galingas ir itin netikėtas Žmogaus-voro pasirodymas.

Pats Žmogus-voras ir jo pavidalas primena klasikinį komiksų pavidalą, kuris buvo atkeliavęs iš aštuntojo dešimtmečio komiksų puslapių, ir tas yra gerai, nes žiūrovams bus pristatytas dar vienas šio personažo įvaizdis, kuris kardinaliai skirsis nuo Samo Raimio ir Marko Webbo pateikimo.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Chrisas Evansas, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Chadwickas Bosemanas, Elizabeth Olsen, Scarlett Jonasson, Tomas Hollandas, Paulas Ruddas, Sebastianas Stanas ir kt.

Filmo premjera numatyta šių metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles