Prie Sandros Bullock „Oušeno aštuntuke“ jungiasi visas būrys kolegių

Prie Sandros Bullock „Oušeno aštuntuke“ jungiasi visas būrys kolegių

Dar pernai spalį paskelbta, kad ruošiamasi kurti moterišką „Oušeno vienuoliktuko“ (angl. „Ocean‘s Eleven“, 2001 m.) versiją, kurią režisuos „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“, 2012 m.) kūrėjas Gary Rossas.

Pagrindinis vaidmuo šiame perdirbinyje, kuris vadinsis „Oušeno aštuntukas“ (angl. „Ocean‘s Eight“), numatytas Oskaro laureatei Snadrai Bullock. Šiuo metu pranešama, kad filmą statanti studija „Warner Bros.“ patvirtino kitas kandidatūras, tad prie S. Bullock prisijungs Oskaro laureatės Cate Blanchett ir Anne Hathaway, Oskaro nominantė Helena Bonham Carter, Emmy nominantė Mindy Kaling bei muzikinę karjerą su aktoryste derinančios Rihanna ir Awkwafina (reperės ir komediantės Noros Lum, visai neseniai pasirodžiusios komedijoje „Kaimynai 2“ (angl. „Neighbors 2: Sorority Rising“), sceninis vardas).

Birželį duodama interviu spaudai H. Bonham Carter patvirtino, kad dar nėra oficialiai atrinkta, tačiau ji jau buvo skaičiusi Olivios Milch rašytą scenarijų, kuris aktorę sužavėjo. „Tai tikrai geras scenarijus – bet aš vis dar nežinau, ar vaidinsiu šiame filme. Tačiau tai puikus scenarijus ir jis puikiai tinka moterims. Tiesiog labai smagus filmas“, tuo metu kalbėjo ji.

Vienu iš būsimo filmo prodiuserių taps originalų „Oušeno vienuoliktuką“ su George‘u Clooney priešakyje režisavęs Stevenas Soderberghas. Jį ir būsimąją juostą režisuosiantį G. Rossą sieja ilgametė draugystė ir bendradarbiavimas (S. Soderberghas buvo antrosios filmavimo grupės režisierius kuriant „Bado žaidynes“). Kiek anksčiau šią vasarą G. Rossas duodamas interviu atskleidė, kad savo būsimą filmą mato kaip Soderbergho užduoto tono „tęsinį ir išplėtimą“.

Tačiau kol kas dar ne visos derybos su aktorėmis yra baigtos, tad naujų kandidačių paieška tebevyksta. Filmavimo darbus ketinama pradėti jau šį spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles