„Šauniosios septyniukės“ režisierius sukurs „Žmogaus su randu“ perdirbinį

„Šauniosios septyniukės“ režisierius sukurs „Žmogaus su randu“ perdirbinį

Antoine‘as Fuqua, kurio „Šaunioji septyniukė“ (angl. „The Magnificent Seven“) atidarys Toronto kino festivalį, surežisuos kultinio „Žmogaus su randu“ (angl. „Scarface“) perdirbinį. Apie tai praneša portalas „Deadline“.

Filmas bus paremtas jau dukart ekranizuotu Armitage‘o Trailo romanu „Žmogus su randu“. Naujojoje ekranizacijoje bus papasakota nelegalaus emigranto istorija, kuriam pavyksta įsitvirtinti kriminaliniame pasaulyje ir tapti tikru bosu. Juostos veiksmas bus perkeltas į šiuolaikinį Los Andželo miestą.

Pirmoji „Žmogaus su randu“ versija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Paulas Munis, kino ekranus pasiekė dar 1932 metais. Filmo istorija sukosi aplink italų emigrantą, kuris atvykęs į Čikagą tapo žiauriu gangsteriu.

1983 metais pasirodė antroji žymaus romano ekranizacija, kurios veiksmas vyko Majamyje, o pagrindiniu protagonistu tapo politinis bėglys iš Kubos. Pagrindinį vaidmenį atliko Alas Pacino. Už savo pasirodymą Tonio Montanos vaidmenyje, aktorius buvo nominuotas Auksiniam gaubliui.

Kada į kino ekranus atkeliaus naujoji „Žmogaus su randu“ versija, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles