„Warner Bros.“ uždegė žalią šviesą filmui apie Lordą Voldemortą

Hario Poterio serijos gerbėjai šiuo metu džiaugiasi atsiradusiais naujais magijos pasaulio nuotykiais. Ir kol yra laukiama antra iš penkių „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ serijos dalis, kompanija Tryangle Films pasidalijo kitu, kvapą gniaužiančiu projektu apie „Patys Žinote Ką“ arba, kitaip tariant, „Tą Kurio Nevalia Minėti“.

Kuomet J. K. Rowling tam tikrą istorijos dalį apie Tomą Riddle’į pristatė dar Hario Poterio serijos metu, Gianmaria Pezzato ir Stefano Prestia sugebėjo sukurti itin gerai atrodantį megėjišką anonsą jų tariamam filmui „Voldemortas: Įpėdinio kilmė“ (angl. „Voldemort: Origins of the Heir“).

Pasaulyje jau garsiai spėjusi apskrieti žinia nepaliko abejingų ir kino kritikų sferoje, kurie šį megėjišką anonsą jau dabar vadina ‘gerokai labiau į magiją įtraukusiu kūriniu, negu pirmoji „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) dalis.

Visai netrukus po anonso pasirodymo, prabilo ir pati „Warner Bros.“, kuri visų nuostabai – uždegė žalią šviesą projekto plėtrai: „Mes turėjome privatų ir visiškai konfidencialų susitikimą su „Warner Bros.“, kurie su mumis susisiekė tuomet, kai mes siekėme pirminio kapitalo juostos kūrimui“, – tarė Gianmaria Pezzato. „Studija leido toliau kurti juostą ir šią pristatyti, tačiau, žinoma, iš to uždirbti mes negalėsime“.

„Manome, kad daugumai serijos gerbėjų turėjo iškilti klausimas – Kas privertė Tomą Riddle’į pavirsti negailestinguoju Voldemortu? Kas tais laikais įvyko ir kas iš tikrųjų nutiko Hogwartse, kai jis ją užbaigęs vėl pasirodė? Knygose J. K. Rowling buvo palikusi kelias užuominas, tačiau tai buvo labai nepaliesta tema filmuose, todėl mes ir norime pristatyti Tamsos Lordo iškilimą prieš Harį Poterį ir šio pirmąją mirtį“.

Kaip skelbia patys Tryangle Films, į šį darbą neįsitrauks nei „Warner Bros.“, nei pati J. K. Rowling, tačiau megėjiškas filmas jau dabar yra nufilmuotas ir post-produkcijos stadijoje, o tai reiškia, kad jie savo kūrinį pristatyti turėtų dar šių metų pabaigoje.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip atrodo pasaulį spėjęs pakerėti anonsas apie Lordą Voldemortą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles