Ar kapitonas Barbosa sugrįš į šeštą „Karibų piratų“ dalį?

Ar kapitonas Barbosa sugrįš į šeštą „Karibų piratų“ dalį?

Visai neseniai į kino sales grįžo žiūrovų mėgstami „Karibų piratai “ (angl. „Pirates of the Caribbean“). Penktąja serijos dalimi gerbėjams neteko nusivilti, nes čia buvo visko, už ką pasakojimai apie piratų nuotykius ir pelnė tokį milžinišką populiarumą. Žiūrovai vėl įsitraukė į ekrane vykstančius nuožmius jūrų mūšius, mėgavosi gerai subalansuota veiksmo, nuotykių ir humoro doze. Be abejo, ne mažesnį malonumą suteikė ir galimybė vėl išvysti pamėgtus personažus – pradedant kertine šios serijos žvaigžde – charizmatiškuoju kapitonu Džeku Sperou (akt. Johnny Depp), baigiant kevirtąją dalį „Ant keistų bangų“ (angl. „On the Strange Tides“) „praleidusių“ Viljamo Ternerio (akt. Orlando Blum) ir Elizabetės Svon (akt. Keira Knightley). Penktoji dalis neapsiėjo ir be amžinojo kapitono Džeko Sperou konkurento kapitono Barbosos, kurio likimas šįkart pasisuko dramatiška linkme.

ĮSPĖJIMAS! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS! ĮSPĖJIMAS! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS! ĮSPĖJIMAS! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS!

Neseniai vienas kertinių „Karibų piratų“ aktorių Geoffrey‘is Rushas davė interviu naujienų portalui „Collider“. Šiame interviu australų aktorius detaliai aptaria savo personažą kapitoną Barbosą, žinoma, nepraleisdamas ir to, kas nutinka penktosios „Karibų piratų“ dalies „Salazaro kerštas“ (angl. „Dead Men Tell No Tales“), pabaigoje, ir to, kokią įtaką tai turės tolesnei istorijai. Rekomenduojame žemiau pateikiamą interviu skaityti tik tuo atveju, jei jau esate matę naujausią „Karibų piratų“ serijos dalį.

Jūs vis dar čia? Taigi, kaip jau žinote, filmo pabaigoje kapitonas Barbosa filmo pabaigoje pasiaukoja tam, kad išgelbėtų savo dukrą Kariną (akt. Kaya Scodelario). Nejaugi tai tikrai galutinė mirtis šioje serijoje, knibždančioje vaiduoklių ir iš numirusiųjų prikeltų piratų? Vertėtų prisiminti, kad tas pats Barbosa kartą jau buvo numiręs, tačiau Tios Dalmos, arba Kalistos (akt. Naome Harris), dėka grįžo į gyvųjų pasaulį. Tačiau šįkart, anot Barbosą vaidinančio aktoriaus, tikrai viskas. Nebent… „Nežinau, ar tai bus paskutinė visos serijos dalis, tačiau aišku, kad su  mano personažu viskas baigta, taip. Dar kartą jį sugrąžinus būtų sumenkinta jo mirties reikšmė tiek man, tiek mano tikrai dukrai, kuri dirbo kartu su mumis per filmavimus ir kurią tai labai paveikė. Kita vertus, buvo labai smagu jausti, kad ji didžiuojasi manimi! Be to, tai sumenkintų pačią pasiaukojimo prasmę, jei staiga prodiuseriai, nusprendę, kad filmas pavyko ir kad visiems patinka Barbosa, sugalvotų jį vėl prikelti naujam gyvenimui. Jie visada galėtų rasti ką nors, tačiau aš pasakiau [serijos prodiuseriui] Jerry‘iui Bruckheimeriui: „Manau, kad su Barbosa viskas baigta. Man patinka šis dramatiškas posūkis. Taip pat manau, kad gerai prarasti vieną pakankamai svarbų personažą. Vienintelis būdas, kaip jis galėtų grįžti – tai nebent kaip vaiduoklis, kažkas tokio, kaip Hamleto tėvas. Jis galėtų grįžti tam, kad panervintų Džeką Sperou savo išmintimi“.

Taigi, panašu, kad G. Rushas galutinai kabina Barbosos skrybėlę ant vinies ir į Karibų jūros vandenis nėra nusiteikęs grįžti, net jei, kaip jis pats sako, prodiuseriai rastų būdų, kaip dar kartą atgaivinti jo personažą. Beje, po ilgų filmo pabaigos titrų tradiciškai parodoma scena duoda užuominų apie galimą dar vieno kultinio personažo – buvusio vaiduoklių laivo „Skrajojantis olandas“ kapitono jūrų siaubo Deivio Džounso, kurį vaidino britų aktorius Billas Nighy‘is – sugrįžimą. Tačiau ar iš tiesų sulauksime dar vieno tęsinio ir ar jame iš tiesų išvysime Deivį Džonsą? Kol kas sunku pasakyti, ar kino studija „Disney“ iš tiesų nusprendė atgaivinti dar vieną „numirėlį“, ar tai tiesiog tebuvo pokštas…

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles