„Universal“ monstrų projektą papildys du nauji personažai

„Universal“ monstrų projektą papildys du nauji personažai

Jau šį savaitgalį kino teatruose debiutuos „Mumija“ (angl. „The Mummy“), kuri tuo pačiu paskelbs „Universal“ monstrų (angl. „Universal Monsters“) projekto pradžią. „Mumijos“ režisierius Alexas Kurtzmanas leido mums žvilgtelti į ateities planus, kuriuose prie jau patvirtintų projekto personažų prisidės „Paryžiaus katedros kuprius“ (angl. „The Hunchback of Notre Dame“) ir „Operos fantomas“ (angl. „The Phantom of the Opera“).

Režisierius, kalbėdamas su „Fandom“, teigė: „Mes žinome, kad kursime „Fankenšteiną“ (angl. „Frankenstein“), „Frankenšteino nuotaką“ (angl. „Bride of Frankenstein“), „Padarą iš Juodosios lagūnos“ (angl. „Creature of the Black Lagoon“), „Operos fantomą“, „Paryžiaus katedros kuprių“, „Nematomą žmogų“ (angl. „Invisible Man“). Šie veikėjai per šiuos filmus gali augti ir plėstis, gal net sietis tarpusavyje. Manau, jog nuodugniai gilintis į mitus apie monstrus visame pasaulyje mums naudinga ir sujungti mums gerai žinomus monstrus su nelauktais monstrais gali būti labai įdomu.“

Jau aišku, kad „Frankenšteiną“ vaidins Javieras Bardemas, o „Nematomą žmogų“ – Johnny Deppas. Taip pat žinome, jog Luke‘o Evanso „Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) nebus oficiali „Universal“ monstrų serijos dalis, todėl pagrindinis aktorius paaiškės vėliau. Alexas Kurtzmanas norėtų, jog „Paryžiaus katedros kupriuje“ ir „Operos fantome“ vaidintų gerai žinomi aktoriai: „Norėčiau pritraukti Michaelą Fassbenderį, Jennifer Lawrence, mielai matyčiau Charlize Theron, Angelina Jolie…“, – užsiminė režisierius.

Angelina Jolie ilgą laiką buvo siejama su Billo Condono režisuojamu „Frankenšteino nuotakos“ filmu, kurį planuojama išleisti 2019 m. Tačiau Michaelas Fassbenderis, Charlize Theron ir Jennifer Lawrence minimi pirmą kartą. Ar įsivaizduojate M. Fassbenderį kaip „Fantomą“? Arba didelę kuprą ant aktoriaus nugaros? Panašu, jog „Universal“ monstrų projektas dar turi mus kuo nustebinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles