Aldenas Ehrenreichas pasirašė kontraktą dar dviem filmams apie Haną Solo

Aldenas Ehrenreichas pasirašė kontraktą dar dviem filmams apie Haną Solo

Panašu, kad ateityje turėtume pamatyti daugiau personažo Hano Solo jaunystės akimirkų. Aktorius Aldenas Ehrenreichas buvo pasirinktas įamžinti legendinį kontrabandininką filme „Solo: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“), kuris kinuose pasirodys jau ateinantį mėnesį. Kol dar išlieka daugybė klausimų apie šį filmą ir apie „Žvaigždžių karų“ epopėjos ateitį, kino kompanija „Lucasfilm“ yra pasiruošusi A. Ehrenreichą sugrąžinti kaip Haną Solo, kadangi aktorius su kompanija pasirašė 3 filmų kontraktą.

A. Ehrenreichas turės labai pasistengti, kadangi perima šį vaidmenį iš Harrisono Fordo, kuris įkūnijo Haną Solo vėlesniais personažo gyvenimo metais, o dabar šį vaidmenį atliks 28-erių metų aktorius. Paskutiniame interviu, kuriame atskleidžiamos kelios filmo apie Solo detalės, aktorius A. Ehrenreichas kalbėjo apie savo kontraktą su „Lucasfilm“ ir teigė, kad jis dar nėra užtikrintas ar turėtų atskleisti visas detales ir „išleisti katę iš maišo“, bet patvirtino, kad pasirašė kontraktą trims filmams: „Trys. Aš nežinau ar tai jau oficialu, vieša. Bet taip…“ – nedaugžodžiavo aktorius.

Buvo pasklidę gandai, kad po pirmojo A. Ehrenreicho Solo vaidmens jis pasirašė sutartį, kad galėtų suvaidinti ir kitose šio filmo dalyse, bet tik dabar mes esame tuo užtikrinti. Tačiau ką visa tai galėtų reikšti? Tai dar didesnė paslaptis. Ar „Lucasfilm“ jau nuo pat pradžių planavo kurti šias „Žvaigždžių karų“ serijas, kuriose koncentruojamasi į jaunąją Hano Solo versiją? O gal, jeigu jie planuoja kitą „savarankiško veikėjo“ filmą, pavyzdžiui, su jaunuoju Lando Kalerizinas, kurio vaidmenį atliktų Donaldas Gloveris, galima tikėtis, kad A. Ehrenreichas vėl pasirodytų tokioje juostoje? Kitas dalykas, tai, kad „Disney“ ir „Lucasfilm“ nebūtinai turi naudotis A. Ehrenreicho paslaugomis visuose trijuose „Žvaigždžių karų“ filmuose. Šiuo metu jie tiesiog nori palaukti ir pažiūrėti, kaip seksis pirmajai filmo „Solo: Žvaigždžių karų istorija“ daliai, prieš priimant tolimesnius sprendimus. Kaip dauguma fanų jau tikriausiai žino, šis filmas turėjo nemažų gamybinių bėdų. Režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris turėjo nufilmuoti didžiąją dalį filmo ir vėliau buvo atleisti. Tada buvo nusamdytas režisierius Ronas Howardas, kuris perėmė darbą ir turėjo perfilmuoti beveik 80% jau turimos medžiagos, taip filmą apie Solo padarydamas vienu brangiausių visų laikų filmų. Taigi, finansine prasme, ant šio filmo pastatyta labai daug ir „Lucasfilm“ turi dėl ko nerimauti, kadangi tai gali turėti įtakos jų pagrindiniam „Žvaigždžių karų“ įvaizdžiui.

Akivaizdu, kad „Lucasfilm“ tikriausiai dar nėra pasiruošę į šviesą paleisti filmo apie Solo tęsinio. Pirmiausia jie nori pamatyti, kaip žiūrovai reaguos į pirmąją dalį. Nesvarbu, kiek bėdų sukėlė gamybinis filmo procesas ir koks šis filmas gali būti geras kitais aspektais, tačiau, jeigu aktorius A. Ehrenreich negalės įtikinti fanų, kad jis yra Han Solo, tuomet filmą bus galima laikyti nepavykusiu. Tai sužinosime jau visai greitai, kadangi filmas „Solo: Žvaigždžių Karų Istorija“ kinuose pasirodys jau gegužės 25 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Darius Žingsnietis / 2018 balandžio 26

    Nekantrauju pamatyti filmą!