Brie Larson veda derybas dėl Snieguolės sesers vaidmens

Brie Larson veda derybas dėl Snieguolės sesers vaidmens

„Snieguolė ir septyni nykštukai“ (angl. „Snow White and the Seven Dwarfs“) yra vienas svarbiausių visų laikų filmų. Tai buvo pirmasis pilnametražis animacinis filmas, nupieštas ranka. Tai taip pat yra pirmasis oficialus „Disney“ studijos filmas. Pasirodžiusi kino ekranuose 1937 metais Snieguolė ir jos draugai nykštukai iki dabar sulaukė daugelio adaptacijų kine, televizijoje ir žaidimuose. Po sėkmingo gyvo veiksmo filmų „Pelenė“ bei „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) galėjome tikėtis, kad pasirodys dar daugiau panašių projektų. Tad  dabar sužinojome, kad bus kuriamas filmas apie Snieguolę, bei tai, kuria aktorė čia vaidins.

Brie Larson yra viena talentingiausių jaunų aktorių Holivude. Vos 28-eirų metų aktorė jau yra laimėjusi Oskarą ir daugelį kitų apdovanojimų. Jos pelningiausias filmas iki dabar yra 2017 metų „Kongas: kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“). Ji vaidina „Marvel“ superheroję Kapitonę Marvel, o dabar ji veda derybas dėl Snieguolės sesers vaidmens gyvo veiksmo filmo adaptacijoje.

Filmas, kuris vadinsis „Raudonoji Rožė“ (angl. „Rose Red“), pasakos apie Snieguolės seserį Rožę. Snieguolei suvalgius nuodingąjį obuolį, Rožė ir septyni nykštukai leisis į nuotykingą kelionę surasti būdą, kaip pažadinti jos seserį. Tai būtų originali istorija, kuri neegzistuoja knygose, filmuose ar kur kitur.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles