Paaiškėjo „Džiumandži“ tęsinio data

Paaiškėjo „Džiumandži“ tęsinio data

Vienu geriausiu praėjusių metų filmų „Džiumandži: Sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji: Welcome To The Jungle“) pavadinti negalėtume, tačiau vienu labiausiai nustebinusiu, tikrai galime. O nustebino jis daugelį teigiamai turbūt dėl paprastos priežasties – niekas daug nesitikėjo, lūkesčiai nedideli, o rezultatas –  kur kas geresnis ir tikrai tikrai smagus komedijų pasiilgusiems žiūrovams.

Be viso to, buvo pasiūlyta inovatyvių sprendimų – nuo ankstesnėje dalyje matytos stalo žaidimų lentos pereita prie kur kas labiau šiuolaikinę dvasią atitinkančio objekto – kompiuterinio žaidimo. Nauja forma leido kur kas laisviau jaustis kūrėjams ir atitrūkti nuo savo pirmtako, išleisto dar praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje. Visa tai privedė prie to, jog kūrėjai galėjo džiaugtis beveik vieną milijardą dolerių siekiančia pajamų suma. O tai pasiekti pavyksta tikrai ne visiems, net ir dideliems bei itin laukiamiems vardams.

Pasiekus tokius rezultatus visiškai nestebina žinios apie tai, jog sulauksime naujos dalies, kurioje ir vėl išvysime Dwayne‘ą Johnson‘ą, Kevin‘ą Hart‘ą, Jack‘ą Black‘ą ir Karen Gillan. Naujasis filmas pasirodys 2019 m. gruodžio mėnesį. Kol kas diena tiksliai neįvardyta, tačiau kalbama apie Kalėdų laikotarpį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles