Internete pasirodė „Žvaigždžių karų VII“ eskizai

Internete pasirodė „Žvaigždžių karų VII“ eskizai

Prieš kelias valandas interneto platybėse atsidūrė keli vadinamieji koncept-artai, kurie, kaip teigia portalas „The Force“, turi sąsajų su 2015 metais pasirodančiu septintuoju žinomos kino sagos „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) filmu, režisuojamu J.J. Abramso.

Paveiksluose visu gražumu pasirodo visiems žinomi personažai – Čiubaka , imperijos kariai, taip pat ir visiškai nauji, nematyti veikėjai. Didžiausiu gerbėjų susidomėjimu tapo metalinis kiborgas, savo mechaninėje rankoje laikantis Darto Veiderio kaukę. Ar tai reiškia, kad žymusis sitas sugrįš į sagą? Visgi, jis mirė pasiaukodamas dėl sūnaus šeštame epizode ir buvo kremuotas Luko ir sukilėlių akivaizdoje.

Žinoma, kas sukūrė šiuos eskizus ir ar jie priklauso septintajam „Žvaigždžių karų“ epizodui, kol kas oficialiai nepranešama. Yra didelė tikimybė, jog tai yra studijos „Disney“ profesionalų darbas, kurie jau anksčiau buvo sukūrę panašius darbus kitiems filmams.

Primename, jog septintas filmas pasirodo 2015 metų gruodžio 16 dieną. Juostoje pasirodys jau ne pirmą kartą „Žvaigždžių karuose“ matyti Harrisonas Fordas, Carrie Fisher ir Markas Hamillas, taip pat ir nauji sagos aktoriai Andy‘is Serkisas, Adamas Driveris ir Lupita Nyongo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles