Filme „LEGO filmas 2: antra dalis“ išvysime ir Akvameną

Filme „LEGO filmas 2: antra dalis“ išvysime ir Akvameną

Būsimame filme „LEGO filmas 2: antra dalis“ (angl. „The LEGO Movie 2: The Second Part) išvysime ir aktoriaus Jasono Momoa įkūnytą Akvameną. Socialiniame tinkle „Instagram“ buvo pasidalyta trumpu vaizdo įrašu, kuriame siaučia naujasis kino herojus –  LEGO Akvamenas. Šis herojus dabar plaukia ant savo populiarumo bangos soliniame personažo filme, kuris jau antrą savaitgalį yra populiariausias. Per labai trumpą laiką, filmas „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) pranoko net „Teisingumo lygos“ peržiūras kino teatruose ir panašu, kad artimiausiu metu net neketina sustoti.

„LEGO filmas 2: antra dalis“ oficialus „Instagram“ puslapis išleido vaizdo įrašą, kuriame Akvamenas įgavęs LEGO formą, tačiau vis dar atrodo toks pats tvirtas ir „užsipumpavęs“ kaip ir vaidybinio filmo personažas. Jis rodomas skrodžiantis LEGO kubelių bangas, tačiau čia jis naudoja ne standartinę banglentę, o senesnį, komiksų versijos Akvameno variantą. Nors vaizdo įrašas ir trumpas, tačiau dabar iškart aišku, kokį Akvameną išvysime LEGO filme.

J. Mamoa ir „Akvameno“ režisierius Jamesas Wanas Akvameną  – Arturą Karį – norėjo filmui sukurti kur kas šaunesnį. Šis personažas originalioje komikso versijoje ir animaciniame filmuke „Superdraugai“ (angl. „Super Friends“) buvo žinomi ne kaip patys šauniausi veikėjai, tad aktorius J. Mamoa ir režisierius J. Wanas sumanė pakeisti šį įvaizdį. Ir panašu, kad jie tikrai pasiekė savo tikslą – LEGO sumanymas pademonstruoti, kaip naujasis J. Momoa Akvamenas skrodžia bangas naudodamasis senąja Arturo Kario versija įrodo, kad naujasis Akvamenas tikrai šaunus.

J. Momoa nėra vienintelis aktorius iš „DC“ visatos, kurį išvysime filme „LEGO filmas 2: antra dalis“. Margot Robbie grįš į tęsinį įgarsinti Harley Quinn, kol kiti veikėjai bus įgarsinami jau naujų aktorių. Willas Arnettas vėl įgarsins mums jau pažįstamus LEGO Batmaną – Briusą Veiną, kurį jau matėme pirmojoje filmo dalyje, o aktorius Channingas Tatumas tęsinyje įgarsins Supermeną, prie kurio prisijungs ir Jonah Hillas, kuris įgarsins Žaliąjį Žibintą.

„LEGO filmas 2: antra dalis“ kino teatruose pasirodys jau 2019 m. vasario 8 d. Antroji filmo dalis buvo planuojama dar prieš tai, kai pirmasis filmas susilaukė tokios didelės sėkmės, kadangi pirmasis LEGO filmas uždirbo beveik 470 milijonų dolerių. Panašu, kad dabar viskas paruošta artėjančiam filmo išleidimui, kuriame išvysime ir naują žvaigždę – Akvameną.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles