Išleistas pilnas filmo „Vieną kartą Holivude“ anonsas

Visiškai hipiškas Holivudo svaigulys atsispindi Quentino Tarantino filmo „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) naujajame anonse. Kino kompanija „Sony“ pristatė dar nematytą, vieno laukiamiausių šių metų filmų medžiagą Kanų kino festivalio metu. Šiame Q. Tarantino kino projekte išvysime aktorius Bradą Pittą, Leonardo DiCaprio ir Margot Robbie.

Pagrindinė filmo „Vieną kartą Holivude“ idėja buvo atskleidžiama ganėtinai miglotai, nors pats režisierius yra minėjęs, kad veiksmas vyksta vėlyvais 1960-aisiais ir siužetas sukasi apie Mansonų šeimos vykdytas žmogžudystes. L. DiCaprio įkūnija savo šlovės spindesį jau praradusią televizijos žvaigždę Ricką Daltoną, o B. Pittas – ilgametį jo pavojingų triukų dublerį Cliffą Boothą. Abu filmo veikėjai patiria sunkumus bandydami surasti savo vietą paskutinėmis jų auksinio amžiaus Holivude dienomis. „Tai oficialu, senasis drauge, – Cliffui pripažįsta Rickas, – Aš esu praeitis“. Dalykai ima klostytis vis tamsiau ir tamsiau, kai šlovę ir sėkmę prarandantis aktorius supranta, kad jo naujoji kaimynė, prabangiame Cielo Drive kvartale yra Sharon Tate, (akt. M. Robbie) – kylanti Holivudo aktorė ir režisieriaus Romano Polanski žmona. Jaunoji žvaigždė pastebima perkanti bilietus į filmą „The Wrecking Crew“, kuriame vaidina ji pati ir kuris buvo išleistas kelios dienos prieš tai, kai Sharon Tate buvo nužudyta „Mansono Šeimos“ narių jos pačios namuose, 1969 m.

Filmo anonse taip pat parodoma ir „Spahn“ ranča, kurioje buvo įsikūręs Mansonų kultas. Vienu momentu, aktorės Margaret Qualley veikėja Kitty Kat įspėja Ricką, „Čarlis tave pakas.“ Be jau paminėtų aktorių, filme išvysime ir Al Pacino, Dakota Fanning, Kurtą Russellą, Lena Dunham ir jau velionį aktorių Luke Perry. Dar nėra aišku ar Q. Tarantino filmas seks realius istorinius įvykius ar nukryps nuo jų, tačiau režisierius kino žiūrovų prašė pasistengti neišduoti to, ką pamatys filme. „Aktoriai ir komanda labai sunkiai dirbo, kad sukurtų kažką originalaus ir aš tiesiog prašau, kad visi pasistengtų išvengti detalių atskleidimo, kurios galėtų sutrikdyti kitų žiūrovų patirtį žiūrint šį filmą,“ – komentavo režisierius Q. Tarantino.

Filmas „Vieną kartą Holivude“ kino teatruose pasirodys jau liepos 26 d., praėjus dvejiems mėnesiams po debiuto Kanų kino festivalyje ir 50-čiai metų po kraupių žmogžudysčių, įvykusių Holivude.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Tiką po filmo / 2019 rugpjūčio 20

  Katik grįžau po šio filmo.. ir galiu pasakyti esu labai nusivylusi..Toks išgirtas filmas tiesa pasakius buvo tiesiog palaida bala, lyg iš skirtingų pasakojimų per vieną dieną sumaltas ir kaip pačiame filme esančio šuns maistas išmestas į bliūdą šuniui, taip ir šis filmas buvo ,,išmestas“ žmonėms žiūrėti.

 2. Tarantino filmas / 2019 rugsėjo 8

  Filmas ne ašaringoms damoms, bet ir ne morozams ir netgi ne šaudo-gaudo mėgėjams, kaip gali pasirodyti iš treilerio, ne komedija, bet juokingas tiems, kas supranta potekstes arba bent jau nors šiek tiek domisi Holivudo kino indusrijos istorija. Tai lb geras filmas visiems, jei į filmą nueisite bent šiek tiek pasiruošę, pvz., bent jau pasiskaitę apie makabrišką Ch. Mansono kultą, šio serijinio žudiko suburtą „Šeimą“ ir žudynes LA 1969 m.
  Gerb., komentuotoja (2019 08 20 – 00:16), šis filmas nėra – tai labai kruopštus daugelio žmonių ir ne vienerių metų darbas, atliktas su išmone, su humoru, su meile (visų pirma kinui!), su išmanymu ir lb profesionaliai. Jeigu Jūsų skonis susiformavo žiūrint tame pačiame Holivude, o ypač LT pastaruoju metu sukurtas primityvias banalybes (t.y. šlykštynes), tai nebūkite tokia kategoriška komentuodama: pakaks, jei pasakysite, kad esate NUSIVYLUSI, ir mes suprasime – esate nusivylusi savo gebėjimais suprasti bent vieną šio daugiasluoksnio kūrinio sluoksnių. Tų sluoksnių šiame visai smagiai žiūrimame filme yra daug ir netgi visiems skoniams, tiesiog tereikia šiek tiek pasidomėti, tad nueikite dar kartą pažiūrėti, kad, kaip ir aš, patirtumėt bent šiek tiek malonumo, o gal net ir intelektualinį akiratį praplėsit. Argi neįsižeistumėt, jeigu Jūsų kelias valandas su meile ir išmanymu gamintą pietų patiekalą, atėjęs į svečius prie Jūsų pietų stalo aš pavadinčiau „šunų ėdalu“ vien todėl, kad nesuprantu iš kokių ingridientų pagamintos Jūsų su meile parengtos vaišės?

 3. Tarantino filmas / 2019 rugsėjo 8

  Po teksto „Tai lb geras filmas visiems“ buvau įterpęs citatą: „per vieną dieną sumaltas ir kaip pačiame filme esančio šuns maistas išmestas į bliūdą šuniui“ – šis tekstas iš ankstesnio komentaro, kurį programa pašalino iš mano komentaro, ir todėl visiškai iškreipė mano komentarą, taigi tą sakinį db atkuriu

 4. Tarantino filmas / 2019 rugsėjo 8

  PATIKSLINU. Po teksto “Šis filmas nėra…” buvau įterpęs citatą: “per vieną dieną sumaltas ir kaip pačiame filme esančio šuns maistas išmestas į bliūdą šuniui” – šis tekstas iš ankstesnio komentaro, kurį programa pašalino iš mano komentaro, ir todėl visiškai iškreipė mano komentarą, taigi tą sakinį db atkuriu