„LEGO filmo tęsinys“ išlipo iš duobės – pagaliau rado režisierių

Kino studija „Warner Bros.“ 2014 metais sužaidė labai rizikingą žaidimą ir tai jiems atnešė netikėtai didėlę sėkmę. Animacinis „LEGO filmas“ buvo toks sėkmingas, kad buvo nuspręsta kurti visą iš šio filmo išsirutuliojančią visatą. Tačiau antroji filmo dalis, oficialiai pavadinta „LEGO filmo tęsinys“ (angl. „The LEGO Movie Sequel“), jau kurį laiką buvo įklimpusi į dideles bėdas. Kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, visos bėdos galimai išsisprendžia, nes buvo rastas naujasis filmo režisierius – Mike‘as Mitchellas.

Visoje šioje istorijoje keisčiausiai yra tai, jog prie tokio sėkmingo filmo tęsinio, atrodytų, nori dirbti labai daug režisierių. Pasirodo, kad tai nėra visiškai tiesa. Pirmosios dalies režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris kaip ir buvo nusprendę dirbti su tęsiniu. Tačiau jiems buvo pasiūlyta režisuoti „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmą apie jaunąjį Haną Solo, tad negalėdami suderinti laiko, jie pasitraukė iš animacinio filmo tęsinio. Tiesa, jie parašė scenarijų filmui. Tada tą scenarijų kiek perdirbo „Arklio Bodžiako“ (angl. BoJack Horseman“) kūrėjas Raphaelis Bobas-Waksbergas. Na, o režisieriaus kėdė buvo patikėta serialo „Bendruomenė“ (angl. „Community“) kūrėjui Robui Schrabui. Na, bet galiausiai viskas ir vėl pasikeitė, o režisieriaus kėdė tapo laisva. Panašu, kad dabar „Warner Bros.“ labai rimtai apsistojo ties Mike‘u Mitchellu, kuris dar visai neseniai pristatė animacinį hitą „Troliai“ (angl. „Trolls“).

Nesėkmės neapsiribojo vien režisierių kaita. Dar visai neseniai studija paskelbė, kad dėl visiems suprantamų priežasčių turi perkelti „LEGO filmo tesinį“ iš originaliai suplanuotos datos. Anksčiau filmas turėjo pasirodyti 2018 m.  gegužės 18 dieną, o dabar filmo premjera perkelta į 2019-ųjų vasario 8 dieną. Atrodytų, jog tai mirusi data, bet tokia taktika nebus labai nauja. „Warner Bros.“ jau kitą savaitgalį paleidžia savo LEGO visatos filmą „LEGO Betmeną. Filmas“ (angl. „The LEGO Batman. Movie“).

Vos 60 milijonų kainavęs pirmasis filmas finansiškai buvo labai sėkmingas. Jis visame pasaulyje uždirbo 469 milijonus dolerių ir įkvėpė studijos atstovus imtis visų kitų projektų. Taigi, visa visata pradeda išsiplėsti su naujuoju LEGO Betmenu, o jau rugsėjo 22 dieną kinuose turėtų pasirodyti „LEGO Ninjago“ filmas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles