Michaelas Bay‘us galiausiai atsisveikina su „Transformeriais“

Dar pasirodžius trečiajai „Transformerių“ daliai „Transformeriai: Tamsioji mėnulio pusė“ (angl. „Transformers: Dark of the Moon“), režisierius Michaelas Bay‘us paskelbė, kad daugiau nebekurs kitų serijos filmų. Ir, žinoma, tai nebuvo tiesa, nes tas paskutinis filmas buvo ir ketvirtoji dalis, ir, dabar – jau penktoji. Tačiau su paskutiniuoju filmu M. Bay‘us patvirtino – šįkart jis tikrai traukiasi ir kitų filmų neberežisuos.

Kaip yra teigiama, „Transforemeriai: Paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“) turėtų išplėtoti visai kitą, gerokai platesnę ateivių robotų visatą. Ir su šiuo žingsniu režisierius nebegrįš prie istorijos. „Dešimt metų dirbu su šia franšize. Kurdami „Transformerius: Paskutinį riterį“ subūrėme didelę rašytojų komandą, kad galėtume išplėsti visą istorijos mitologiją. Taip mes išplėsime visą visatą, o kiekvienas filmas bus kažkaip susijęs su kitu“, – atvirame laiške rašė režisierius.

„Transformerių“ visatos praplėtimui buvo suburta tikrai nekukli scenaristų komandą. Iki šiol dar niekas nėra subūręs tiek daug hitų parašiusių galvų, kaip tą padarė M. Bay‘us. Scenaristų komandą sudaro: Akiva Goldsmanas, parašęs „Nuostabų protą“ (angl. „A Beautiful Mind“), Artas Marcumas ir Mattas Holloway‘us, parašę „Geležinį žmogų“ (angl. „Iron Man“), Kenas Nolanas, parašęs „Juodojo vanago žūtį“ (angl. „Black Hawk Down“), Zakas Pennas, sukūręs „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“), Lindsey Beer, parašiusią „Barbę“ (angl. „Barbie“), naujosios „Kapų plėšikės“ (angl. „Tomb Raider“) autorė Geneva Robertson-Dworet ir dar daugiau puikių scenaristų.

„Jie dirbo visą 2015-ųjų vasarą. Jiems buvo skirtas beprotiškai didelis plotas studijos „Paramount“ teritorijoje, o kasdien jie buvo supami 10 tūkst. nuotraukų iš visos iki šiol pasirodžiusios franšizės, įskaitant komiksų ir animacinių filmų ar serialų. Jiems buvo sukurtas tikro dydžio autobotas Kamanė, šalia gulėjo Megatrono galva ir dar daug kitų filmuose naudotų dekoracijų“, – rašė M. Bay‘us.

Kaip rašė autorius, „Buvo labai smagu filmuoti šią juostą. Bet šįkart greičiausiai tikrai atėjo pabaiga. O su ja aš viską išsprogdinisiu.“ Taigi, akivaizdu, jog režisierius galiausiai tikrai nusprendė padėti savo kėdę į kampą ir vietą užleisti kitiems. Tačiau kol kas nepranešama, kas režisuos šeštąją dalį.

Lygiai taip pat nelabai aišku, ką M. Bay‘us planuoja daryti toliau. Greičiausiai jis vis dar išliks su „Transformerių“ rašytojais, galbūt ir prodiuseris. O tai, kad jis tarp „Transformerių“ tylomis sugebėjo sukurti dar kelis filmus ir padaryti juos visai gerus, parodo, jog M. Bay‘us tikrai neprapuls. Ypač, kai ne „Transformeriai“ jo darbams atneša net Oskaro nominacijas. Pastarasis toks filmas – „13 valandų“ (angl. „13 Hours“), kuriose režisierius padarė tai, ką mokė geriausiai – daug sprogdino ir kėlė chaosą, bet darė tai labai įtaigiai ir stilingai.

„Transformeriai: Paskutinis riteris“ kinus pasieks jau visai netrukus, birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles