Ką savaitgalį pažiūrėti šalies kino teatruose?

Ką savaitgalį pažiūrėti šalies kino teatruose?

Kiekvienas penktadienis – nauja kino savaitės pradžia. Ta proga nusprendėme padėti visiems išsirinkti, kam būtų verta skirti apie dvi valandas savo dienos. Ir šis savaitgalis išsiskiria ypatingai įvairiomis ir dėmesį patraukiančiomis, net keturiomis premjeromis.

„Absoliutus blogis: Pabaiga“

Reikėjo laukti net keturis metus, kad pagal kompiuterinius žaidimus kuriama filmų seriją galiausiai pasiektų savo finalinį tašką. Ne tai, kad kažkas baisiai jau laukė šio filmo. Tačiau akivaizdu, kad Paulas W. S. Andersonas labai norėjo, jog jo žmona Milla Jovovich padarytų kažkokį išrišimą šiai jau daugiau nei dešimtmetį trunkančiai istorijai. . Tai gali įrodyti ir faktas, kad ši paskutinė dalis buvo dukart atšaukta, vėl atgaivinta, perrašyta, perfilmuotos scenos, kelis kart perkeltos premjeros datos, kol galiausiai pasiekė kinus. Ar filmas bus labai geras, smarkiai abejotina. Jau po antrojo filmo išsikvėpusi istorija be paliovos kuria absurdiškas istorijas, taip bandydama išmelžti paskutinius pinigus iš kompiuterinio žaidimo gerbėjų piniginių. Smarkiai abejotina, ar šis filmas turinio prasme pralenks ankstesnius darbus ir kiek verta dėl jo eiti į kiną. Tačiau, jei norisi visiškai atsipalaiduoti, pakramtyti spragėsius ir pažiūrėti, kaip dailios merginos iššaudo zombių armiją – kodėl gi ne.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Milla Jovovich, iš „Sostų karų“ žinomas Iainas Glenas, Ali Larter, Ruby Rose, Fraseris Jonesas ir kiti.

„Francas“

Tai tikrai nebus tipinis Holivudinis kinas. Dar ir todėl, kad tai nebus Holivudinis kinas. Tai – vieno garsiausių Prancūzijos režisieriaus Francois Ozono naujasis darbas, kuris žiūrovus nukels į laikotarpį iškart po Pirmojo pasaulinio karo. Tai tikrai bus jausminga drama apie kontraversiškus laikus, kai Vokietijoje prancūzams nebuvo labai jau palanku vaikščioti gatvėmis. Ir būtent todėl, kad Vokietija pralaimėjo karą. Tačiau ši istorija įrodys, kad net didžiausia pagieža ar politiniai sumetimai nėra tokie jau svarbūs, kai kalbama apie paslaptingus žmonių jausmus.

Abejotina, ar tradicinio kino gerbėjams ši juosta galėtų būti rekomenduotina. Tačiau gilesnio žvilgsnio į žmogiškumą ir, apskritai, Europos kino mėgėjams tai bus tikras perliukas. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Pierre niney, Paula Beer, Ernstas Stotzneris ir kiti.

„Auksas“

Turbūt jau nereikia sakyti, kad filmas, kuriame pasirodo Oskaro laureatas Matthew McConaughey‘is bus tikrai tikrai geras. O jei tas filmas buvo nominuotas auksiniam gaubliui – juo labiau. Ir taip, „Auksas“ yra vienas pretenzingiausių režisieriaus Stepheno Gaghano projektų. Filmas pasakos apie tikras Indonezijos ir betonines Niujorko džiungles. O viso to sukūryje atsidurs daug, daug, labai daug milijonų vertas auksas. O jei tiksliau, jo dingimas. Taigi, net nereikia daug dvejoti dėl pasirinkimo. Jei norisi pažiūrėti, kaip aktorius M. McConaughey‘is fiziškai pasikeitė dėl vaidmens, palaikyti įtampą ir šiek tiek pasijuokti – „Auksas“ jūsų pasirinkimas. Tai tikrai bene geriausia šio savaitgalio premjera.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka M. McCounaghey‘is, Edgaras Ramirezas, Bryce Dallas Howard, Toby‘is Kebbellas, Billas Campas ir kiti.

„Tyla“

Ir, visgi, šiam savaitgaliui pasirinkimas turėtų būti vienas visiems. Tai – bene trisdešimt metų brandintas režisieriaus Martino Scorsese filmas „Tyla“. Oskarui nominuotas darbas surinko grupę labai talentingų įvairaus amžiaus aktorių, kurie neabejotinai sugebės perteikti savo personažus. Ir nereiktų išsigąsti to, jog filmas trunka beveik tris valandas. Tai būdas perteikti viską, ką režisierius nori pasakyti. Juosta pasakos dviejų kunigų istoriją, kurie išvyko vykdyti misionierių užduočių š Japoniją. Dar tais laikais, kai religija ten nebuvo svarbiausias dalykas, o visa santvarka rėmėsi samurajiškais pagarbos principais. Jau dabar kritikų liaupsinama juosta tikrai neturėtų palikti abejingų ir tapti vienu geresnių šiais metais pasirodžiusių filmų. Dar ir dėl to, kad esame ne kartą įsitikinę M. Scorseses sugebėjimu kurti – „Volstryto vilkas“, „Kuždesių sala“, „Infiltruoti“, „Aviatorius“, „Geri vyrukai“, „Niujorko gaujos“ ir dar aibė puikių filmų gali tai tik užtvirtinti.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Liamas Neesonas, dar visai neseniai kinuose kariniame filme matytas Andrew Garfieldas, Adamas Driveris, Ciaranas Hindsas, Tabanonu Asano ir kiti.

Be viso to

Taip apžvelgėme plačiai Lietuvos kinuose rodomus filmus, tačiau reiktų nepamiršti ir dar vieno dalyko. Nuo šiandien prasideda ir „Japonijos kino festivalis 2017“, tad norintiems ne tokio tradicinio kino, išliks galimybė pasižiūrėti ir iš Rytų atkeliavusių kino juostų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles