Taika Waititi naujame filme įgarsins Hitlerį

Taika Waititi naujame filme įgarsins Hitlerį

Praeitų metų superherojų filmo „Toras. Pasaulių karas“ (angl. „Thor: Ragnarok“) ir nuostabių komedijų „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl. „What We Do in the Shadows“) bei „Laukinių žmonių medžioklė“ (angl. „Hunt for the Wilderpeople“) režisierius Taika Waititi yra vienas talentingiausių žmonių, dirbančių filmų industrijoje. Visuose savo režisuotuose filmuose jis taip pat ir vaidino. Dabar jo naujausiame parašytame filme jis įgarsins gan keistą personažą.

„Triušis DžoDžo“ (angl. „JoJo Rabbit“) – tai istorija apie savo tėčio pasiilgusį dešimtmetį berniuką, kuris kenčia patyčias mokykloje. Filmo veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo metu, todėl norėdamas su viskuo susitvarkyti berniukas sau sukuria įsivaizduojamą draugą – draugišką Hitlerį. Taika Waititi įgarsins draugiškąjį Hitlerį ir pažada, kad personažas bus simpatiškas ir užjaučiantis. Taika taip pat parašė filmo scenarijų ir galbūt pats ir imsis režisuoti šią juostą.

Filmas bandomas sukurti jau kelerius metus, tačiau daugelis studijų atsisakė šio projekto, bijodamos pasipriešinimo iš publikos dėl draugiškojo Hitlerio personažo, tačiau dabar „FOX Searchlight“ studija, kurią nesenai nusipirko „Disney“, sutiko finansuoti projektą. Filmavimas prasidės gegužės mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles