„Warner Bros“ pradėjo „Savižudžių būrio“ tęsinio kūrimą

„Warner Bros“ pradėjo „Savižudžių būrio“ tęsinio kūrimą

Jau prabėgo beveik vieneri metai nuo filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) premjeros kino teatruose ir nuo to laiko kino kompanija „Warner Bros“ apie juostos tęsinio kūrimą daug informacijos neatskleidė. Visgi, remiantis kino portalo „The Holywood Reporter“ duomenimis, kino studija pradėjo pirmuosius pasiruošimo darbus tęsinio kūrimo link.

Apie tai užsiminė ir vienas iš juostoje suvaidinusių aktorių Joelis Kinnamanas. Pasak jo antroji „Savižudžių būrio“ dalis bus pradėta filmuoti 2018 metais. Ricko Flago personažą įkūnijęs aktorius atviravo: „Kiek žinau šiuo metu kūrybinė grupė rašo scenarijų antrajai daliai, o filmavimo darbai turėtų prasidėti 2018 metas. Manau, jog mielai ir vėl prisijungčiau prie šio kolektyvo“.

Tęsinio scenarijus buvo patikėtas Adamui Cozadui  – filmo „Tarzanas: Džiunglių Legenda“ (angl.  „Legend of Tarzan“) scenarijaus autoriui. Įdomu, jog pirmosios dalies scenaristas ir režisierius Davidas Ayeris scenarijaus parašymui turėjo viso labo šešias savaitės ir panašu, kad šį kartą „Warner Bros“ nusprendė tam pasiruošti iš anksto. Skirtingai nuo Joalio Kinnamano išreikšto noro sugrįžti, vis dar lieka neaišku ar Davidas Ayeris pasiryš režisuoti „Savižudžių būrio“ tęsinį po pakankamai prastai įvertintos pirmosios veiksmo filmo dalies.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles