Sia klipuose išgarsėjusi ir savo balsą filmui „Balerina“ paskolinusi M. Ziegler: ši istorija įkvėps ne tik vaikus

Sausio 13 dieną į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliaujanti animacinė juosta visai šeimai „Balerina“ įkvėps ne tik šokti. Tuo yra tikra ir savo balsą vienai iš filmo veikėjų paskolinusi 14-metė Maddie Ziegler. Mergaitė išgarsėjo 2014-aisiais, kuomet pasirodė atlikėjos Sia dainos „Chandelier“ vaizdo klipe, o vėliau ir kituose šios dainininkės vaizdo įrašuose. Juos vien „YouTube“ pamatė milijardai žmonių visame pasaulyje. Dabar įspūdingai šokanti Maddie didžiulius pinigus uždirba dar ir iš reklamų bei aktorystės. Tai – tikra sėkmės istorija. Panašią stebuklingą istoriją pasakos ir filmas „Balerina“.

„Kai tik perskaičiau scenarijų, vienu momentu pamaniau: ech, kaip norėčiau būti tos mergytės vietoje! Ji tokia užsispyrusi, ryžtinga. Būtent tokie vaikai gyvenime pasiekia visko, apie ką svajoja. Tačiau istorija turi ir liūdnąją pusę, kurios nelinkėčiau niekam. Filmo pagrindinė herojė Felisė – našlaitė. O šiems vaikams dažnai kelią link svajonės užkerta nepilnavertiškumo kompleksas arba manymas, kad jie neverti siekti aukštumų, o dažnai šalia net nėra, kas padrąsintų. Todėl džiaugiuosi, jog „Balerina“ įrodys esant priešingai ir įkvėps savo tikslų siekti ne tik vaikus, bet ir į kino teatrus juos lydėsiančius suaugusiuosius“, – sako M. Ziegler.

„Pamenu, kaip būdama vos 3 metų, Maddie ėmė kasdien šokti. Buvo gražu žiūrėti, bet nemaniau, kad tai taps jos aistra. Jei ne dukters užsidegimas, turbūt dabar ji būtų niekuo iš minios neišsiskirianti paauglė, ramiai sau dėvinti uniformą ir lankanti mokyklą. Tačiau pažiūrėkite, kuo virto jos noras šokti! Mano dukra yra puikus įrodymas, kad tai, ką darai su didžiuliu užsidegimu, visuomet baigiasi stebuklais“, – sako M. Ziegler mama Melissa Gisoni.

Animacinis filmas „Balerina“ pasakos apie nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenančią vienuolikmetę Felisę, svajojančią tapti baleto šokėja. Nors gyvenimas mergaitės nelepina – Felisė yra našlaitė – ji nepraranda optimizmo ir karštai tiki, kad svajonė vieną dieną išsipildys.

Atsiradus progai išvykti į Paryžių, ji nedvejoja nė sekundės. Felisė imasi vykdyti planą patekti į prestižinės mokyklos šokių klasę. Naivios ir geraširdės provincijos mergaitės laukia didžiuliai išbandymai ir nusivylimas: išpaikinti didmiesčio vaikai, susireikšminę suaugusieji ir elementarių baleto pradmenų neturėjimas.

Nuotaiką praskaidrina netikėtai atrastas naujas draugas: jaunas išradėjas Viktoras, kuris tiki, kad Felisei tikrai pasiseks. Vėl atgavusi pasitikėjimą savo jėgomis, Felisė nusprendžia nepasiduoti, kad ir kaip sunku bebūtų. Pagaliau patekusi į baleto trupę, mergaitė atiduoda visas jėgas, kad pasiektų savo svajonę.

Nuostabaus grožio lietuviškai dubliuota vilties ir gerumo kupina animacinė juosta „Balerina“ kino teatruose pasirodys jau sausio 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles