Nicolas Cage’as – radioaktyvus siaubo trilerio „Šmėklų žemės kaliniai“ anonse

Pirmame netrukus kino teatrus pasieksiančio siaubo ir veiksmo trilerio „Šmėklų žemės kaliniai“ (angl. „Prisoners of the Ghostland“) anonse Oskaro laureatas Nicolas Cage’as pasirodo aptemptu odiniu kostiumu ir su samurajų kardu. Filmas, kuriame taip pat vaidina Sofia Boutella („Atominė blondinė“/ angl. „Attomic Blonde“), Nickas Cassavetesas („Dviveidis“/ angl. „Face/Off“) bei Billis Moseley (2007 m. „Helovinas“/ angl. „Helloween“), pasakoja apie nusikaltėlį (akt. N. Cage), kuriam pavesta surasti ir išgelbėti dingusią turtingo karo vado dukrą Bernisę (akt. S. Boutella).

Neseniai pasirodęs anonsas erzina žiūrovus žvilgsniu į beprotišką, kupiną smurto ir keistą, šiek tiek vesterno įkvėptą Samurajų pasaulį. Po to, kai N. Cage’o personažui yra pavedama susekti dingusią paauglę, jis yra įspraudžiamas į odinį kostiumą su strategiškai išdėstytais sprogmenimis, nesėkmės atveju užtikrinančiais siaubingą mirtį, jei jam nepavyktų surasti merginos per pavojingai užduočiai skirtą laiką. Įžengęs į grėsmingą Šmėklų žemę, N. Cage’as, atrodytų, norėdamas atlikti savo misiją ir atgauti laisvę, turės kovoti su į kultą panašiomis nusikaltėlių grupėmis ir net antgamtinėmis būtybėmis.

Siaubo trilerį režisuoja išskirtiniu stiliumi pasižymintis japonų kūrėjas Sionas Sono ir tai yra pirmas kartas nuo 1997 m. veiksmo trilerio „Dviveidis“, kai N. Cage’ą ir N. Cassavetesą vėl išvysime kartu didžiajame kino ekrane.

Oskaro laureatas N. Cage’as per paskutinius kelerius metus sugrįžo į didįjį kiną su keistais, bet išskirtiniais ir gerbėjų kultus formuojančiais filmais, įskaitant siaubo trilerį „Mendė“ (angl. „Mandy“), siaubo komediją „Vilio stebuklų šalis“ (angl. „Willy’s Wonderland“), mokslinę fantastiką „Spalva iš kosmoso“ (angl. „Color out of Space“) bei kritikų pripažintą ir sunkiai vienam žanrui priskiriamą „Kiaulę“ (angl. „Pig“). Siaubo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ nėra išimtis ir paties N. Cage’o žodžiais tariant, yra „pats žiauriausias filmas, kokį jis kada nors sukūrė“. Toks pasisakymas iš aktoriaus, turinčio tokią ilgą filmografiją, turėtų atkreipti kiekvieno jo gerbėjo dėmesį.

Filmas „Šmėklų žemės kaliniai“ debiutavo šių metų virtualiame Sandanso kino festivalyje ir sulaukė daug kritikų pagyrimų dėl savo unikalumo. Festivalio dalyviai pažymėjo, jog verčiau pažiūrėtų tokį nenuspėjamą siaubo ir veiksmo trilerį, kaip „Šmėklų žemės kaliniai“, nei labiau į įprasto žanro rėmus įspraustą kitą filmą, kuris iš pradžių nebuvo geras, originalaus filmo perdirbinį ar iš naujo paleistos filmų serijos (priešistorės) filmą.

N. Cage’as ir kitoks siaubo ir veiksmo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 10 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles