Princesę Elizabeth filme „Naktis be karūnos“ įkūnijusi kanadietė Sarah Gadon – šviežias tyrumo gurkšnis Holivude

Gyvenime aktorė Sarah Gadon – tarsi geroji Sniego karalienės versija – jauna ir gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti šviesiaplaukė mėlynakė. Būtent tokias merginas mėgo legendinis Alfredas Hitchcockas. Ko gero, būtent dėl santūraus veržlumo ir jaunatviškos energijos 28-erių S.Gadon buvo pasirinkta atlikti jaunosios Didžiosios Britanijos princesės Elizabeth vaidmenį naujojoje romantinėje komedijoje „Naktis be karūnos“ (angl. „A Royal Night Out“).

Australijos „Marie Claire“ žurnalo apžvalgininkai kanadietę S.Gadon žavesiu palygino su aktorės Melanie Griffith motina, garsia amerikiečių aktore, gyvūnų teisių aktyviste ir modeliu Tippi Hedren. Taip pat Sarah jau vadinama „šviežiausia Holivudo inženiu“. Inženiu (pranc. ingenue – naivi) – aktorės amplua, kai jai tenka jaunos, naivios, kartais koketiškos, o kartais išdykusios merginos vaidmuo. Šis apibūdinamas ypač puikiai tinka S.Gadon rolei filme „Naktis be karūnos“, kur jos herojė su seserimi Margaret vienai nakčiai ištrūkusi iš karališkųjų rūmų leidžiasi į Antrojo pasaulinio karo pabaigos šventės sūkurį. „Ši istorija turi magijos, „Naktis be karūnos“ priminė man filmą, kurį dievinu – 1953-ųjų „Romos atostogas“, kur Audrey Hepburn suvaidinta princesė Ana pabėgo iš rūmų su žurnalistu“, – sakė aktorė.

Įdomu tai, kad „Naktis be karūnos“ įkvėpė tikra istorija. Pati Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II viename retų interviu yra sakiusi, kad su seserimi buvo išleista gatvėse pajusti šventinę minios nuotaiką. Žinoma, ji niekuomet neužsiminė apie linksmybes ir romantišką laiką su išvaizdžiu iš fronto grįžusiu kareiviu, tačiau greičiausiai realybėje nieko panašaus ir nebuvo. S.Gadon, paklausta, kaip ji elgtųsi, jei būtų princesė ir gautų vieną laisvės naktį, atsakė nedvejodama: „Šokčiau visą naktį, juk tai pats geriausias būdas praleisti laiką, tiesa?“

Beje, prieš „Naktis be karūnos“ premjerą S.Gadon aplankė Karališkosios Čelsio ligoninės gyventojus, karo veteranus, kurių atmintin Pergalės dienos šventimas įsirėžė ypač ryškiai. „Filme „Naktis be karūnos“ pasakojama apie šią svarbią istorinę datą. Buvau laiminga, galėdama išgirsti Antrąjį pasaulinį karą savo akimis mačiusių liudininkų pasakojimus, šie senjorai man priminė mano pačios senelius, kurie taip pat buvo karo fronte. Tai buvo labai jausminga akimirka, leidusi prisiminti visų karo dalyvių pastangas, atsidavimą ir pasiaukojimą“, – kalbėjo aktorė. Savo ruožtu ji sulaukė pagyrų iš karo veteranų už ypač autentišką Antrojo pasaulio karo metų įvaizdį bei įtikinamą vaidybą.

Jungtinėje Karalystėje ir Belgijoje filmuota, autentiškų Antrojo pasaulinio karo pabaigos metų detalių kupina romantinė komedija „Naktis be karūnos“ Lietuvą pasieks jau šį penktadienį, gegužės 15 dieną.

Romantinės komedijos „Naktis be karūnos“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles