„Blogų mamų“ tęsinys pasirodys anksčiau nei tikėtasi

„Blogų mamų“ tęsinys pasirodys anksčiau nei tikėtasi

Viena iš labiau netikėtų šių metų finansinių sėkmių Holivude tapusi komedija „Blogos mamos“ (angl. „Bad Moms“) tęsinio susilauks greičiau nei jo sulaukia daugelis didžiųjų filmų. „STX Entertainment“ paskelbė, kad tęsinys kino teatruose pasirodys 2017 m. lapkričio 3 d.

Antrojoje dalyje, kuri vadinasi „Blogų mamų Kalėdos“ (angl. „A Bad Moms Christmas“), panašu, bus pasakojama apie tą patį pagrindinį vaikų auginimu nepatenkintų moterų trejetą, nusprendžiantį susigrąžinti savo senąjį gyvenimą. Visos trys pagrindinės pirmosios dalies aktorės – Kristen Bell, Mila Kunis ir Kathryn Hahn – turėtų sugrįžti ir į tęsinį.

Šių metų liepos mėnesį pasirodžiusi komedija, kurią kritikai sutiko ganėtinai nepalankiai, žiūrovams išties patiko – pasak „Variety“, filmas kainavo vos 20 milijonų dolerių, o kino teatruose uždirbo daugiau nei 180 milijonų. Tokio dydžio pelnas Holivude yra matomas vis rečiau.

Nenuostabu ir tai, kad jau pradėta galvoti ir apie kitas šios istorijos versijas. Jau planuojama, kad kino teatruose pasirodys filmas „Blogi tėčiai“ (angl. „Bad Dads“). Tiesa, nors juosta turėtų pasirodyti jau 2017 m. liepos 14 d., dar nebuvo paskelbti pagrindiniai filmo aktoriai. Akivaizdu, kad „STX Entertainment“ verčiasi per galvas norėdami kuo labiau išnaudoti „Blogų mamų“ išsikovotą reputaciją, tačiau toks greitas filmų kūrimas gali stipriai paveikti jų kokybę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles