Patvirtintas naujas „Fargo“ aktorių kolektyvas

Patvirtintas naujas „Fargo“ aktorių kolektyvas

Televizijos kanalas „FX“ patvirtino naują populiaraus televizijos serialo „Fargo“ aktorių kolektyvą, praneša „The Hollywood Reporter“. Trečiajame antaloginio serialo sezone vaidins ir puikiai žinomi aktoriai ir mažiau pažįstami veidai.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad pagrindinius (!) vaidmenis atliks Ewanas McGregoras. Aktorius įkūnys brolius Emmitą ir Ray‘ų Stussy‘ius. Prie škoto prisijungs iš „Hario Poterio“ filmų sagos puikiai pažįstamas Davidas Thewlisas. Anglų aktorius vaidins V.M. Vargasą, vienišių ir tikrą kapitalistą.

Prie aktorių kolektyvo prisijungė ir iš HBO kanalo kriminalinės dramos „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“) pažįstami Michaelas Stuhlbargas ir Shea‘us Whighamas, kurie atinkamai vaidins Sy‘ų Feltzą, Emmito partnerį, ir Mykerio apygardos policijos viršininką Moe Dammicką.

Scootas McNairy‘is, vaidinęs „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years a Slave“), pasirodys kaip Maurice‘as LeFay‘us, dažnai apsirūkęs vyrukas su kriminaline praeitimi. Šįmet „Deadpool‘e“ vadinęs Karanas Soni pasirodys kaip mokslininkas Homeris Gilruthas. Režisieriaus Woody Alleno pamėgtas Fredas Melamedas atliks Howardo Zimmermano, įtakingo asmens, mokančio pasakoti nebūtas istorijas, vaidmenį.

„Projekte X“ (angl. „Project X“) matytas Thomas Mannas vaidins Thaddeusą Mobley‘į, mokslinės fantastikos rašytoją. „Likusiuose“ (angl. „The Leftovers“) vaidinusi Carrie Coon atliks policininkės Glorios Burgle vaidmenį.

Trečiojo „Fargo“ sezono įvykiai rutuliosis 2010 metais ir bus susiję su istorija, parodyta pirmajame sezone. Kol kas neskelbiama ar pasirodys aktoriai iš pirmojo „Fargo“ sezono. Kūrimo darbai prasidės sausio mėnesį, mažuosius ekranus trečiasis sezonas pasieks jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles