Serialas „Vaikštantys numirėliai“ pratęstas dar vienam sezonui

Serialas „Vaikštantys numirėliai“ pratęstas dar vienam sezonui

Vienas populiariausių šiuo metu rodomų serialų „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) televizijos ekranus paliks dar negreitai. Kaip sekmadienio vakarą paskelbė serialą rodanti AMC televiziją, jis buvo atnaujintas ir aštuntajam sezonui.

Tokia naujiena neturėtų nustebinti nieko – serialas yra tarp gausiausiai žiūrimų televizijos projektų šiuo metu. Jį kiekvieną sekmadienio vakarą žiūri apie 14 mln. žiūrovų, kas šiomis dienomis yra ypač dideli skaičiai bet kokiam serialui. „Vaikštantys numirėliai“ taip pat yra populiariausias serialas tarp 18-49 metų žiūrovų – auditorijos, į kurią didžiausią dėmesį kreipia reklamų užsakovai. Šis reitingas dažniausiai ir tampa svarbiausiu serialo sėkmės elementu, todėl nenuostabu, kad „Vaikštantys numirėliai“ yra tęsiami ir toliau.

Kol kas nepanašu, kad serialas yra suplanavęs savo pabaigą. Kitą rudenį prasidėsiantis aštuntasis sezonas kartu parodys ir 100-ąją savo seriją nuo pat premjeros 2010 metais.

„Vaikštančių numirėlių“ kūrėjai yra kalbėję apie tai, kad turi planus serialą baigti su dešimtuoju sezonu, tačiau tai tėra tik gandai ir pamąstymai. Istorijoje yra nemažai pavyzdžių, kai neblėstančiu populiarumu pasižymintys serialai yra tęsiami tol, kol yra norinčių juos kurti, todėl šioje situacijoje greitos pabaigos tikėtis neverta.

Septintasis „Vaikštančių numirėlių“ sezonas prasidės jau šį sekmadienį, spalio 23 dieną. Šiame video galite susipažinti su tuo, kas laukia naujajame sezone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles