Pasipildė „Keistų dalykų“ aktorių kolektyvas

Pasipildė „Keistų dalykų“ aktorių kolektyvas

Antrasis „Keistų dalykų“ („Stranger Things“) sezonas po truputį įgauna formą. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, prie serialo aktorių kolektyvo prisijungia Sadie Sink ir Dacre‘as Montgomery‘is.

14-os metų aktorė S. Sink vaidins savimi pasitikinčią veikėją Max, kurios išvaizda labiau primena berniuko, nei mergaitės. Max praeitis komplikuota, mergaitė yra ypač įtari aplinkiniams.

21-erių australų aktorius D. Montgomery‘is vaidins Bilį, Max įbrolį. Vaikinas yra labai pasitikintis savimi, mergišius, jam puikiai sekasi gėrimo žaidimai. Tačiau po šia kauke slepiasi žiauri ir nenuspėjama prigimtis. Max ir Bilis yra du iš trijų naujų veikėjų, kurie papildys žaibiškai šiais metais išpopuliarėjusį serialą.

Po pasirodžiusios informacijos apie Sadie Sink atsiradimą aktorių kolektyve ištikimiausi serialo fanai ėmė nerimauti. Jų manymu tai gali reikšti, kad antrajame sezone neišvysime vienos mėgstamiausių veikėjų Vienuolikos (akt. Millie Bobby Brown). Kai kurie gerbėjai net ėmė įžeidinėti S. Sink.

Padėtį ėmėsi taisyti serialo aktorius Finn‘as Wolfhard‘as, vaidininantis Maiką Vylerį. Jis socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė tokią žinutę: „Nusiraminkite. Nė vienas iš jūsų nežinote, kas įvyks. Galiu patikinti, kad jums tai patiks.“

Po įžeidžiančių komentarų, nukreiptų S. Sink atžvilgiu, F. Wolfhard‘as gynė savo naująją kolegę: „Gerai, komentuoti apie serialą yra viena. Eiti į asmeniškumus – visai kas kita. Įžeidinėti. Aš matau jus visus. Tai šlykštu! Aš jus myliu, bet esu labai nusivylęs“.

Sadie Sink savo aktorės karjerą pradėjo vaidmenimis Brodvėjuje. Televizijoje ji nėra naujokė. S. Sink vaidina seriale „Amerikietiška Odisėja“ („American Odyssey“), taip pat atliko epizodinius vaidmenis serialuose „Nepalaužiamoji Kimi Šmit“ („Unbreakable Kimmy Schmidt“) ir „Amerikiečiai“ („The Americans“).

Dacre‘as Montgomery‘is garsesniais pasirodymais kine ar televizijoje kol kas nepasižymėjo. Tačiau tai gali netrukus pasikeisti, nes aktorių išvysime kitais metais pasirodysiančioje juostoje „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“).

Vasarą pasirodęs serialas „Keisti dalykai“ iškart sulaukė pripažinimo iš žiūrovų ir kritikų. „Netflix“ platformos dramos siužetas pasakoja apie paslaptingus įvykius, vykstančius mažame miestelyje. Keistomis aplinkybėmis dingsta dvylikametis berniukas Vilas, o jo draugai sutinka telekinetinių galių turinčią mergaitę, vardu Vienuolika.

Serialas yra įkvėptas devintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio filmų ir knygų, tad jame jaučiama Steven‘o Spielberg‘o, John‘o Carpenter‘io, Stephen‘o King‘o kūrinių įtaka.

Antrasis devynių serijų serialo sezonas pasirodys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles