Didysis „Warner Bros“ eksperimentas – visi 2021-ų metų filmai keliauja į „HBO Max“ platformą

Didysis „Warner Bros“ eksperimentas – visi 2021-ų metų filmai keliauja į „HBO Max“ platformą

Jeigu prieš savaitę „Nuostabiosios Moters 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) persikraustymas į „HBO Max“ platformą atrodė kaip rizika, tai „Warner Bros“ į šią strategiją ką tik sudėjo visas kortas. Netikėtu sprendimu, kuris gali turėti didžiulę įtaką kino industrijai bei filmų platinimui, studija nusprendė numesti visiškai visus 2021-ų metų projektus į jiems iš dalies priklausančią „HBO Max“ platformą. WarnerMedia vadovo teigimu, tai yra geriausias sprendimas šiuo netradiciniu laikotarpiu, suteikiantis žiūrovams pasirinkimą žiūrėti filmus tiek namuose, tiek kino teatruose.

Į iš kino teatrų iškraustytų 2021-ų metų projektų sąrašą pakliuvo net septyniolika filmų, tarp jų ir publikos laukiamiausi: „Godzila Prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla Vs Kong“), „Savižudžių Būrys 2“ (angl. „Suicide Squad 2“), „Kopa“ (angl. „Dune“), „Matrica 4“ (angl. „Matrix 4“) ir daugiau. Papildomas mokestis taikomas nebus, jie visi bus prieinami nuo išleidimo datos įprastiems „HBO Max“ klientams, kurie turės galimybę žiūrėti šiuos filmus net ir su 4k rezoliucija. Kino teatrai, žinoma, pasitiko šį sprendimą sukąstais dantimis, tačiau jie šioje strategijoje visiškai pamiršti neliko. 2021-ųjų metų filmai vis tiek bus rodomi didžiuosiuose ekranuose, o „HBO Max“ platformoje jie bus prieinami tik mėnesiui po išleidimo datos.

„Warner Bros“ pripažįsta, kad tai yra netradiciškas ir šiek tiek padrikas sprendimas, skirtas kaip įmanoma patenkinti visas kino industrijos grupes. Įdomu bus stebėti kaip kitos studijos reaguos į šią naujovišką strategiją ir ar nepateiks atkirčio. Jau už kelių savaičių pasirodysiančio filmo „Nuostabioji Moteris 1984“ finansiniai rezultatai bus pirmasis žvilgsnis į šio eksperimento sėkmę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles