Jaredas Leto izoliavo save nuo kitų „Savižudžių būrio“ aktorių

Jaredas Leto izoliavo save nuo kitų „Savižudžių būrio“ aktorių

Panašu, kad filmuotis būsimajame kino studijos „Warner Bros.“ Filme „Savidžudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) buvo savotiškai smagu ir kiek keistoka. Visas keistumas atsiranda iš to, kad vieną didžiausių ir žinomiausių „DC“ komiksų blogiuką Džokerį suvaidinęs Jaredas Leto labai smarkiai įsijautė į savo vaidmenį. Taip smarkiai, kad beveik izoliavo save nuo kitų aktorių.

Apie J. Leto darbą kūrybinėje grupėje šiek tiek papasakojo filmo prodiuseris Charlesas Rovenas. „Buvo savotiškai smagu. Pradžioje visi aktoriai jautėsi nejaukiai, nes Jaredas į filmavimo aikštelę ateidavo tik pašauktas „Ponu Dž.“. Jis labai save atribojo nuo kitų, bet toks jau buvo jo veikėjas. Jis kitaip elgėsi būdamas su Harle ar bandydamas pavergti ją.“

Filmo prodiuseris teigė, kad visas J. Leto pasirodymas ir jo įsijautimas į Džokerio vaidmenį buvo tikrai įdomus procesas, kurį stebėti buvo tikras malonumas. „Buvo labai smagu, jis pakurstydavo labai daug juoko filmavimo metu. Jo atsiskyrimas savotiškai sujungė visą būrį, o mes to ir norėjome“, – pasakojo Ch. Rovenas.

Filmavimo metu J. Leto (ir ne tik) taip įsijautė į savo vaidmenis, kad be įvairių kvailysčių aktoriai ėmė vienas kitam siuntinėti nudvėsusius gyvūnus, o galiausiai vieni kitiems padarė su filmu susijusias tatuiruotes. Tikras pasišventimas!

„Savižudžių būrys“ kino teatrus pasieks kitų metų rugpjūčio 5 dieną

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles