Prisimenant D. Maradoną: legendinė „Dievo ranka“ LRT PLIUS eteryje

Praėjusį trečiadienį sporto pasaulį sukrėtė didžiulė netektis – dėl širdies veiklos sutrikimų mirė futbolo legenda Diego Maradona. Futbolo istoriją keitusį argentinietį LRT kviečia prisiminti stebint oficialų 1986-ųjų FIFA pasaulio futbolo čempionato filmą.

Diegas Maradona – vienas garsiausių visų laikų futbolininkų. Didžiausia jo karjeros pergalė buvo pasiekta 1986 m. FIFA pasaulio futbolo čempionate, kai Maradonos vedama Argentinos rinktinė iškovojo auksą. Maradona pasaulio tautės žaidynėse Meksikoje ne tik buvo pripažintas geriausiu pirmenybių žaidėju, bet ir pelnė garsiausius XX amžiaus įvarčius. Vienas jų dar ir šiandien vadinamas „Dievo ranka“. Įspūdingą 1986 m. žaidimą ir D. Maradoną dokumentinėje juostoje LRT PLIUS žiūrovai prisimins šeštadienį, gruodžio 5 d., 18.30 val.

Maradonos profesionalo karjera truko nuo 1976 iki 1997 m. Per šiuos metus sportininkas yra ne kartą pripažintas geriausiu Argentinos futbolininku, 1986 m. laimėjęs „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą ir gavęs daugelį kitų asmeninių įvertinimų. 2000-aisiais FIFA paskelbė D. Maradoną geriausiu šimtmečio žaidėju.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles