Toliau byra gandai iš artėjančio „Sostų karų“ sezono

Toliau byra gandai iš artėjančio „Sostų karų“ sezono

Septinto „Sostų karų“ sezono filmavimai po truputį įgauna pagreitį, o labiausiai plinta gandai apie Emilia’os Clarke įkūnytą personažę Daenerys Targaryen. Ir vėl perspėjame – jeigu norite nesusigadinti artėjančio sezono – nuo tolesnio skaitymo susilaikykite (SPOILER ALERT).

Teigiama, kad yra dvi naujienos iš filmavimo aikštelių. Pirmoji – mažiau intriguojanti ir skelbia apie naują filmavimų vietą Ispanijoje, Romėnų griuvėsiuose, dar kitaip vadinamuose Italica. Šiuo metu nuo turistų ši vieta yra visiškai uždaryta, todėl tarp Spalio 17-os ir Lapkričio 12-os dienų galite net nesvajoti jos aplankyti. Būtent šiomis dienomis „Sostų karų“ filmavimo komanda žada filmuoti didžiules scenas su 400-500 papildomų darbuotojų.

Antroji įdomesnė naujiena skelbia, kad filmavimai Amfiteatre turės didelę įtaką tolesnei serialo plėtrai. Skelbiama, kad Italica bus panaudota vietai, pramintai Drakonų dauba (angl. „Dragonpit“). Teigiama, kad Drakonų dauba yra griuvėsių tipo senas pastatas, netoliese „Sostų karų“ epicentro, vadinamo „Kings Landing“. Didžiausi serialo gerbėjai turėtų žinoti, kad anksčiau Drakonų dauboje Targaryenų šeimos atstovai laikydavo savuosius drakonus.

Šiuo metu pasklido gandai, kad būtent čia įvyks vienas svarbiausių kito sezono susitikimų, kuriame svarbiausia bus Daenerys Targaryen. Ar jis įvyks po didžiulio pačios Emilia Clarke prakalbėto mūšio – taip pat neaišku. Susitikime nebus drakonų motinos dešiniosios rankos Missandei, tačiau keliose scenose turėtų pasirodyti Davosas Seaworth ir Brienne of Tarth.

Ar tai gali reikšti naujos ir itin galingos sąjungos, kuri ir nuspręs Westeroso ateitį, susikūrimą? Sužinosime tai tik kitais metais, o dabar galime pasimėgauti gandų kruša.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles