Oficialiai patvirtintas trečios „Monstrų viešbučio“ dalies kūrimas

Oficialiai patvirtintas trečios „Monstrų viešbučio“ dalies kūrimas

Drakula ir jo pašėlusių monstrų gauja sugrįš! Kino studija „Sony Pictures Animations“ praneša, kad didžiuosius kino ekranus pasieks ir trečia „Monstrų viešbučio“ (angl. „Hotel Transylvania“) dalis. Tik, žinoma, iki tol dar reikės apsišarvuoti kantrybe, kadangi šio animacinio filmo premjera JAV numatyta tik 2018 m. rugsėjo 21 d.

Pirmoji šios animacinės serijos dalis startavo 2013 m. vasarį ir visame pasaulyje surinko 350 mln. JAV dolerių. Antrąjį kartą žiūrovai animacinius grafo Drakulos nuotykius galėjo stebėti visai neseniai – „Monstrų viešbutis 2“ kino teatruose rodomas nuo spalio 7 d. ir savo pirmtaką pralenkė, jau dabar surinkęs 373,6 mln. JAV dolerių.

Kol kas neaišku, ar ir trečiąją dalį apie Drakulos valdomą monstrų viešbutį režisuos pirmųjų dviejų filmų kūrėjas Genndy‘is Tartakovsky‘is. Kol kas „Sony Pctures Animations“ neatskleidžia būsimo tęsinio detalių, tačiau pristatydamas antrąją dalį šį tą apie būsimą projektą prasitarė iki šiol „Monstrų viešbučiui“ dirigavęs G. Tartakovsky‘is: „Aš net kelis kartus bandžiau pasitraukti jau iš pirmojo filmo!

Tačiau dabar mano sąskaitoje – du „Sony“ studijoje kurti filmai ir norėčiau, kad ir kitą kurčiau aš“.
G. Tartakovsky‘is buvo ėmęsis „Sony“ studijos statomo „Popajaus‘ (angl. „Popeye“), tačiau dabar naujausias jo darbas vis tik bus „Ar galite įsivaizduoti?“ (angl. „Can You Imagine?“), pasakosiantis apie labai išsiblaškiusius tėvus, kurie atsiduria savo sūnaus fantazijų pasaulyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles