Johnas Cena veda derybas dėl Diuko Niukemo vaidmens

Johnas Cena veda derybas dėl Diuko Niukemo vaidmens

Praeitais metais E3 kompiuterinių žaidimų konferencijoje buvo paskelbta, kad „Paramount“ studija ir žaidimų kompanija „Gearbox“ pasirašė sutartį išleisti „Diuko Niukemo“ (angl. „Duke Nukem“) filmą. Dabar paaiškėjo filmo prodiuseriai ir potencialus pagrindinio vaidmens aktorius. Filmą prodiusuos Michaelas Bay’us, Bradas Fulleris ir Andrew Formas, o dėl galimybės atlikti pagrindinį vaidmenį derybas veda profesionalus imtynininkas, aktorius ir reperis Johnas Cena.

Diuko Niukemo personažas yra visų 1980-ųjų raumeningų veiksmo filmo žvaigždžių lydinys, kuris savo laisvą laiką leidžia naikindamas ateivius, atvykusius į Žemės planetą. Filmą buvo bandoma sukurti nuo 1995 metų ir vienu metu pagrindinį veikėją turėjo vaidinti J. Cenos ringo oponentas Dwyane’as Johnsonas, tačiau dabar viskas bus statoma specialiai pagal J. Cena.

J. Cena pradėjo vaidinti didelių studijų filmuose nuo 2015 metų ir tai būtų pirmas pagrindinis vaidmuo jo karjeroje. J. Cena šiemet pasirodys naujausiame „Paramount“ transformerių filme, kurio prodiuseris kaip ir Diuko Niukemo filme bus Michaelas Bay’us, todėl tai būtų ne pirmas kartas, kai jiedu dirbtų kartu. Diuko Niukemo filmas kol kas neturi režisieriaus, scenaristo, bei nežinoma  jo tiksli išleidimo data.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles