Vienas nuostabiausių DC Visatos antagonistų sugrįžta į „Justice League: part one“ projektą

Vienas nuostabiausių DC Visatos antagonistų sugrįžta į „Justice League: part one“ projektą

Nors kelias, besidriekiantis per DC Visatą, dar tolimas ir gūdus, tačiau „Teisingumo Lyga: pirmoji dalis“ („Justice League: part one“) jau pusiaukelėje ir po nepilnų metų galėsime vertinti ar pelnytai su didingais lūkesčiais laukėme šio projekto. O kol kas, kinomaniškams smaguriams šia tema atkeliauja keletas gardėsių!

Senokai aplink šmirinėję gandai apie Lex Luthor (akt. Jesse Eisenberg) sugrįžimą į šią visatą galiausiai patvirtinti. Tiesa, dar nėra konkrečiai žinoma, kokio mąsto rolę šis antagonistas įkūnys „Teisingumo Lygos“ projekte, tačiau jog jo ypatingai charizmatiškas personažas čia pasirodys – yra garantuota. Nepaisant to, galima daryti prielaidą, jog vistik rimčiausią antagonisto poziciją čia užims Apokolipso pasekėjas Steppenwolf su savo lyderio karinėmis pajėgomis.

Dar vienas gardus kąsnelis: filme pasirodys ir Connie Nielsen, kuri vaidins Karalienę Hipolitę soliniame „Wonder Woman“ projekte (į kino teatrus filmas nužengs jau 2017 vasarą).

Tad panašu, jog projekte nusimato išvysti ne tik dar neregėtų personažų, tačiau ir kitų herojinių siužetų linijų sintezes.  „Justice League: part one“ į kino teatrus turėtų atkeliauti 2017 metų Lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles