Armie‘is Hammeris taps vienu iš „Naktinių gyvūnų“

Armie‘is Hammeris taps vienu iš „Naktinių gyvūnų“

Aktorius Armie‘is Hammeris, dar visai neseniai matytas Guy‘aus Ritchie‘io naujausiame šnipų filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „Man from U.N.C.L.E.“), gavo pasiūlymą suvaidinti naujausioje režisieriaus Tomo Fordo dramoje „Naktiniai gyvūnai“ (angl. „Nocturnal Animals“).

Naujasis „Focus Features“ prižiūrimas projektas bus rašytojo Austino Wrighto romano „Tonis ir Suzana“ (angl. „Tony and Susan“) adaptacija. A. Hammeris prisijungs prie kitų gerai žinomų aktorių kolektyvo. Filme taip pat pasirodys Jake‘as Gyllenhaalas, Amy Adams, Aaronas Tayloras-Johnsonas, Michaelas Shannonas ir Kim Basinger.

Filmas pasakos apie moterį vardu Suzana, kuri iš savo buvusio vyro gauna knygos rankraštį. Prieš 20 metų jos paliktas vyras kreipėsi į moterį su prašymu išreikšti nuomonę apie būsimą knygą.

A. Wrighto romane pasakojamos dvi istorijos linijos. Pirmoji – apie tai, kas pasakojama buvusio vyro rankraštyje, kuris vadinasi „Naktiniai gyvūnai“. Rankraštyje rašoma apie vyrą, kurio atostogos apsiverčia aukštyn kojomis ir tampa žiauromis ir mirtinomis. Antroji – Suzanos istorija ir jos prisiminimai apie pirmąją santuoką bei tamsių jos pusių atskleidimas. A. Hammeris atliks Suzanos antrojo vyro vaidmenį.

„Naktiniai gyvūnai“ filmavimą pradės jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles