Bryce Dallas Howard jungiasi prie Matthew McConaughey’io dramoje „Auksas“

Bryce Dallas Howard jungiasi prie Matthew McConaughey’io dramoje „Auksas“

Filmų kūrimo ir finansavimo kompanijos „Black Bear Pictures“ ir „HWY 61“ pranešė, kad Auksinio gaublio nominantė Bryce Dallas Howard, labiausiai visiems žinoma iš vaidmens šių metų pelningiausiame filme „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), atliks pagrindinį moterišką vaidmenį dramoje „Auksas“ (angl. „Gold“).

Aktorė prisijungs prie jau projekte esančio Oskaro laureato Matthew McConaughey‘io, Edgaro Ramirezo, Corey‘io Stollo, Toby‘io Kebbello, Bruce‘o Greenwoodo ir Auksinio gaublio laureatės Stacey Keach. Filmo režisūra užsiims Oskarą už filmą „Eismas“ (angl. „Traffic“) laimėjęs režisierius Stephenas Gaghanas.

„Auksas“ pasakos istoriją apie sukčių ir svajoklį Kenį Velsą, siekiantį galiausiai praturtėti. Neturėdamas didelio pasirinkimo, Kenis apjungia jėgas su tokiu pat nesėkmingu geologu ir imasi grandiozinio plano, kuris jiems – lyg išsigelbėjimo šiaudas. Vyrai leidžiasi į kelionę, siekdami atrasti auksą tankiosi Indonezijos džiunglėse. B. D. Howard suvaidins Kėją, kuri yra ilgametė Kenio mergina, palaikiusi jį sunkiausiais gyvenimo momentais. Tiesa, jos ištikimybė ir nuolankumas bus išbandomi, kai aukso paieškos įvarys pleištą į poros santykius.

Filmo scenarijų parašė „Kapų plėšikės Laros Kroft“ (angl. „Lara Croft: Tomb Raider“) scenaristai Patrickas Massettas ir Johnas Zinmanas. Prie kūrybinės komandos prisijungia ir kinematografas Robertas Elswittas, su kurio darbu galėjome susipažinti filme „Bus kraujo“ (angl. „There Will Be Blood“).

„Aukso“ filmavimas prasidėjo Tailande, o dabar juosta filmuojama Naujojoje Meksikoje. Filmavimo darbai bus baigti spalio pradžioje Niujorke.

„Auksas“ kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų pirmajame ketvirtyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles