Blėsta viltis, kad „Hanibalas“ dar sugrįš

Blėsta viltis, kad „Hanibalas“ dar sugrįš

Prieš porą savaičių buvo paskelbta, kad nebus kuriamas lietuvių pamėgto amerikiečių serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) ketvirtasis sezonas. Nors gerbėjai dar puoselėja viltis, kad serialas sugrįš, galimybių lieka vis mažiau.

Apie tai netiesiogiai užsiminė ir serialo sumanytojas bei vyriausiasis scenaristas Bryanas Fulleris. „Twitter“ tinkle paklaustas, ar serialas gali rasti naujus namus, scenaristas atskleidė, kad šiuo metu vyksta intensyvios derybos su ne viena susidomėjusia kompanija.

Tiesa, jis taip pat prabilo apie tai, kad derybos su „Netflix“ ir „Amazon“ internetinėmis platformomis nedavė jokių rezultatų. Nors vis dar yra daugybė vietų, kur „Hanibalas“ galėtų prisiglausti, „Netflix“ ir „Amazon“ daugelio analitikų buvo laikomos rimčiausiomis pretendentėmis tokiam darbui.

Galimybių serialui grįžti ketvirtajam sezonui vis dar išlieka, tačiau jos sparčiai senka. Serialui ir jo kūrėjams labiausiai padedantis faktorius yra tai, jog „Hanibalas“ amerikiečių kompanijoms atsieitų gana pigiai. Didžiąją serialo išlaidų dalį finansuoja prancūzų kompanija „Gaumont“, kuriai priklauso teisės platinti „Hanibalą“ užsienyje, todėl finansiškai joks amerikiečių kanalas per daug nenukentėtų.

Serialo atnaujinimo aplinkybes taip pat lengvina faktas, kad jį galima tęsti ir su gana maža kūrybine komanda. B. Fulleris yra užsiminęs, kad galėtų išsiversti tik su dviem serialui svarbiausiais veikėjais – Vilu (akt. Hugh Dancy) ir Hanibalu (akt. Mads Mikkelsen). Prieš kelias dienas baigė galioti visų seriale vaidinančių aktorių kontraktai ir teoriškai jie gali imtis kokio tik nori darbo, tačiau ne vienas aktorius išreiškė norą vėl grįžti į serialą, todėl viltis dar yra gyva.

Primename, kad prieš porą savaičių NBC televizija paskelbė, jog po trečiojo sezono baigs serialo „Hanibalas“ rodymą. Savo vizualiuoju stiliumi ir išskirtiniu žiaurumu pasižymintis serialas nuo pirmojo sezono kentėjo dėl mažų reitingų, todėl galima suprasti, dėl ko įvairios kompanijos nepuola priglausti „Hanibalo“ pas save.

Labiausiai tikėtina, kad galutinis „Hanibalo“ likimas paaiškės šią savaitę San Diege vyksiančios „Comic-Con“ parodos metu. Kad ir kas ten atsitiktų, JAV bus parodytos visos trylika šiuo metu rodomo trečiojo serialo sezono serijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles