Dustinas Hoffmanas sukritikavo šiuolaikinį kiną

Dustinas Hoffmanas sukritikavo šiuolaikinį kiną

Besikeičiantis Holivudas ir jame kuriami filmai pastaruoju metu pradėjo kliūti ne tik žiūrovams, bet ir paties kino kūrimo centre esančius žmones. Šįkart savo nuomonę nusprendė pareikšti Dustinas Hoffmanas.

Duodamas interviu britų leidiniui „The Independent“ dviejų Oskarų laureatas sukritikavo dabar kuriamo kino kokybę. Pasak jo, dėl to yra kaltas didžiųjų Holivudo studijų noras uždirbti kuo daugiau išleidžiant kuo mažiau ir prie vieno projekto užsibūti kuo trumpiau, kas Holivudą paverčia savotišku fabriku.

„Man sunku patikėti, kad šiais laikais turint tiek mažai pinigų įmanoma sukurti gerus filmus. Mes sukūrėme „Abiturientą“ (angl. „The Graduate“) ir šis filmas vis dar atrodo gerai. Jam skirtas scenarijus buvo kuriamas tris metus, prie projekto prisidėjo nuostabus režisierius kartu su nuostabiais aktoriais ir kūrybine komanda, tačiau tai kartu buvo ir nedidelis filmas, vos keturios sienos ir aktoriai, ir mes jį filmavome 100 dienų,“ pasakojo D. Hoffmanas.

Vienu geriausių visų laikų aktorių įvardijamas D. Hoffmanas skundėsi ir gerų scenarijų trūkumu. Aktorius 2012 metais debiutavo kaip režisierius su filmu „Kvartetas“ (angl. „Quartet“), tačiau 78-ąjį gimtadienį greitai švęsiantis kūrėjas dar nerado savo naujo projekto.

„Buvau Kine“ primena, kad apie prastą šiuolaikinių filmų būklę prabilusį D. Hoffmaną paskutinį kartą buvo galima pamatyti juostoje „Batsiuvys“ (angl. „The Cobbler“) – bene blogiausiai įvertintame 2014 metų filme, „Rotten Tomatoes“ tinklapyje vertinamame 11 procentų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles