Aiškūs kandidatai į „Deadpool 2“ režisieriaus kėdę

Aiškūs kandidatai į „Deadpool 2“ režisieriaus kėdę

Šių metų sensacijos „Deadpool“ tęsinio režisavimas tapo vienu geidžiamiausių darbų Holivude po to, kai pirmosios dalies režisierius Timas Milleris pasitraukė iš projekto dėl nesutarimų su Ryanu Reynoldsu. „Deadline“ skelbia, kad aiškūs trys kandidatai užimti filmo režisieriaus vietą. Be to, studija „20th Century Fox“ jau turi savo favoritą.

Juo tapo Davidas Leitchas, kartu su kolega Chadu Stahelskiu režisavęs pirmąją „John Wick“ dalį. D. Leitchas jau buvo susitikęs su Deadpool vaidmens atlikėju Ryanu Reynoldsu ir aptarė galimybę prisidėti prie projekto. D. Leitchas Holivude išgarsėjo kaip kaskadininkas bei kaskadininkų koordinatorius, taip pat atliko epizodinius vaidmenis keliolikoje filmų.

Antrasis kandidatas yra Drew Goddardas. Patirties kaip režisierius taip pat turi nedaug. Jis režisavo 2012 metais pasirodžiusią siaubo komediją „Namas girios glūdumoje“ („The Cabin in the Woods“). D. Goddardas geriau žinomas kaip scenaristas. Žymiausi jo darbai yra „Projektas Monstras“ („Cloverfield“), „Pasaulinis karas Z“ („World War Z“) bei „Marsietis“ („The Martian“), už kurio scenarijų jis susilaukė „Oskaro“ nominacijos.
Kino studija taip pat svarsto norvego Magnuso Martenso kandidatūrą. Jis jau yra dirbęs su pagal „Marvel“ komiksus pastatytais projektais. M. Martensas režisavo keletą „Agentūros S.K.Y.D.A.S.“ („Agents of S.H.I.E.L.D.“), „Luke Cage“ serijų.

Spėjama, kad jei nebus susitarta su Davidu Leitchu, „20th Century Fox“ pradės rimtas derybas su kitais dviem kandidatais.

Kaip skelbėme anksčiau, internete atsirado peticija, prašanti, kad „Deadpool 2“ režisuotų kultinis kino kūrėjas Quentinas Tarantino, tačiau po tokių naujienų nepanašu, kad šiai gerbėjų svajonei bus lemta išsipildyti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles