„Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinį papildė dar du aktoriai

„Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinį papildė dar du aktoriai

Kaip anksčiau buvo skelbiama, Paulo Feigo režisuojamoje fantastinėje komedijoje „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) vaidins Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones ir Kate McKinnon. Dabar pranešama, kad prie jų prisijungs dar viena „Šeštadienio naktis gyvai“ (angl „Saturday Night Live“) televizijos komedijoje matyta aktorė Cecily Strong, o aukšto politiko vaidmenį atliks Andy Garcia. „Oušeno vienuoliktuko“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) žvaigždė naujoje „Vaiduoklių medžiotojų“ versijoje vaidins Niujorko merą. O ką konkrečiai vaidins C. Strong, kol kas neatskleidžiama. Ją taip pat bus galima išvysti spalio mėnesį pasirodysiančiame filme „Bronza“ (angl. „The Bronze“), kuris Sandanso festivalyje buvo nominuotas didžiajam žiuri prizui, bei kitų metų komedijoje „Mišelė Darnel“ (angl. „Michelle Darnell“), kurioje ji vaidina kartu su M. McCarthy.

Michaelis Kennethas Williamsas, žinomas iš serialų „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“) ir žiūrovų mėgstamo „Blakė“ (angl. „The Wire“), taip pat prisijungs prie projekto, dabar filmuojamo Bostone, ir vaidins personažą, pavadintą Hokinsu. Mattas Walshas, geriausiai žinomas kaip atstovas spaudai Maikas Maklintokas iš serialo „Viceprezidentė“ (angl. „Veep“), taip pat prisijungs prie aktorių komandos kaip Rurko vaidmens atlikėjas.

Be to, Patas Keirnanas, ilgametis naujienų pranešėjas Niujorko NY1 televizijoje, priklausančiai telekomunikacijų kompanijai„Time Warner Cable“, pranešinės naujienas apie būsimą filmą.
P. Feigas, kuriam jau teko dirbti su K. Wiig ir M. McCarthy populiariojoje komedijoje „Sunokusios pamergės“ (angl. „Birdesmaids“) socialiniuose tinkluose jau išbandė keletą būsimo išimtinai vien moteriško naujo „Vaiduoklių medžiotojų“ elementų, tokių kaip atnaujinti kombinezonai, kuriais apsirengusios aktorės kausis su antgamtiškais parazitais, bei nauji ginklai, vadinamieji protono pakai.

Naujasis filmas, kuriam scenarijų P. Feigas rašė kartu su savo ankstesnės komedijos „Vienas šūvis – dvi kulkos“ (angl „The Heat“) scenarijaus bendraautore Katie Dippold, kuriamas pagal 1984 m. komediją, kurioje mokslininkus, atradusius būdą, kaip pagauti vaiduoklius, vaidino Billas Murray‘us, Danas Aykroydas, Haroldas Ramis ir Ernis Hadsonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles